Nejlepší textová přání k novému roku pro inspiraci, když nemáte vůbec žádný nápad

Nápady na textová novoroční přání se náramně osvědčí, když si už nevíte rady. 

Pokaždé vás napadá jen ta stejná věta?

Nyní už si hlavu lámat nemusíte.

Pojďte si vybrat ta nejoriginálnější přání do nového roku.

Poradíme vám také, jak se o ně podělit.

Tradiční texty novoročních přání 

Novoroční přání nemusí být pouze otřepanou frází, ale i promyšlenými verši, které zajisté potěší. Které vám nejvíce pasuje?

Ať láska v novém roce vládne a štěstí se vám lepí na paty, ať všechno náramně dopadne a na zážitky je život bohatý.

PF 2021

Vše nejlepší v novém roce, ať úsměv máte na tváři a každý den, hned jak noc přijde, ať vaše hvězda zazáří.

Do nového roku přeji, ať se krásné věci dějí, zázraky ať jsou na denním pořádku a vše špatné nestojí ani za řádku.

Ať se všechna starost zruší, ať zavládne pokoj v duši. Co bolelo, ať se zhojí, co těšilo, ať se zdvojí… Krásný celý nový rok, plný lásky, pohody a štěstí přeje

Hodiny tiše našlapují ve sněhu, stačí pár kroků – rok se uzavírá. Skončí čas starých lásek, starých příběhů, rodí se předsevzetí průzračná a čirá. Spokojené vánoční svátky a mnoho štěstí v novém roce přeje

Kdo by neměl rád příchod nového roku. Chceme vám přát mnoho správných kroků. Hodně úspěchů, štěstí, lásku, zdraví, život bez spěchu, ať vás to na světě baví.

Všude zní ozvěna vánočního ticha, odněkud ze tmy mráz do oken dýchá. Hvězdy v našich očích září, přišel čas obrátit list ve starém kalendáři. Vše nej v novém roce

Moře štěstí, oceán lásky, potok zdraví, pramínek naděje a jen kapičku zklamání. Šťastný nový rok, spoustu kamarádů a přátel přeje…

Se starým rokem jako bychom zavřeli knihu a s novým rokem jako bychom brali čistý arch papíru a tužku do ruky. Spoustu příjemných řádků spolu s krásně prožitými svátky vánočními Vám přeje

Rok s pořadovým číslem 2021 zrovna klepe na dveře. Přejeme každému z vás, ať něčemu krásnému otevře.

Přejeme vám, ať do nového roku úspěšně vstoupíte a každý den nejméně jeden sen si splníte.

Vtipná silvestrovská přání

Texty nemusí být vždycky nudné, ale můžete se u nich i pěkně zasmát. Vtipným novoročním přáním vykouzlíte úsměv na tváři vašich přátel.

PF 2021 = (zdraví + láska + peníze) x štěstí

Nový rok už nakukuje, zbývá skutečně jen chvilička, tak ať se každý raduje, hodně lásky, štěstí, zdravíčka. PF 2021

Ať máš radost v novém roce ještě víc než na Vánoce, všechno do sebe prostě zapadne a splní se, cokoliv tě napadne. PF 2021

Z posledního rok nám mele a nový se k nám rázem… dere. Takže lásku, zdraví, mít i kačky a ideálně žádný… hračky. V práci radosti, co není rovno. Ač karma říká leda… skromno. PF 2021

Na Silvestra do půlnoci mějte pití ve své moci, mnoho vtipu pro zasmání, plno přátel na potkání, v novém roce plný ranec zdraví štěstí, úspěchu, žádnou nemoc či jinou neplechu, v každou další hodinu mějte kolem sebe šťastnou rodinu.

Nechť se Ti v novém roce splní všechny… Tvé touhy zhubnout! Šťastný Nový rok!

Srdečně Ti přeji, aby všechna Tvá trápení a potíže trvala nanejvýš tak dlouho, jako Tvá novoroční předsevzetí!

Dlouhé hodiny jsem bloumal nad tímto novoročním přáním a přemýšlel, co Ti napsat… pročítal jsem citáty a básně, prosurfoval internet a pak jsem to konečně našel: ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Zase o rok starší, zase o rok tlustší, zase o rok moudřejší! Ať Ti nový rok přinese jen všechno dobré!

Dlouho mi trvalo, než jsem vymyslel toto naprosto nejoriginálnější, novoroční přání: Krásné Velikonoce!

Několik hodin jsem se pokoušel napsat Ti co nejvtipnější a nejoriginálnější novoroční přání. Zajímá Tě, jak to dopadlo? Nuže: Krásný nový rok!

A POZOR!! Nová, 365 dní trvající cesta okolo Slunce právě začíná! Ať je co nejlepší, plná skvělých zážitků a úspěchů, to Ti přeje…

Šťastný nový rok! V případě, že toto přání na delší dobu uvízne v přetížené síti operátora, přeji Ti rovnou i hezké Tři krále!

Nový rok přinese ti hrsti plné štěstí! Já věřím v to a držím pěsti! K silvestru nejbližších přátel partičku, koupit kvalitnější lahvičku, trochu rozveselit hlavičku a nerozbít žádnou skleničku!

Než pozvedneš plnou číši šampíčka, chci Ti popřát v novém roce hodně zdravíčka. Také štěstíčka mít plný ranec a o půl noci tančit z lásky tanec. Zdraví, lásku, štěstí mít, to znamená v novém roce šťastně žít!

Recept na novoroční přípitek: 1 hrst lásky, 2 lžíce přátelství, 1 lžička pozitivního myšlení, 10 kapek humoru a 250 g štěstí a litr rumu. Dobře promíchat a ihned podávat. Pěkný nový rok 2021 přeje

Silvestrovská noc je krátká, nechejte si zadní vrátka, s pitím to moc nepřehánět, jinak hrozí jater zánět. Jídlo zase škodí břichu, proto raději hodně smíchu. A do nového roku co nejvíce šťastných kroků přeje

Do nového roku zbývá jen pár hodinek, přeji, ať Ti přinese spousty dobrých novinek. Zdraví, štěstí, lásku a kupu penízků, ať máš dobrých lidí vždy hodně nablízku. Silvestrovský přípitek, ať má ňáký užitek, ať se smutky a trápení na radost přemění, ať láska a štěstí každý den jsou k mání, to je moje novoroční přání.

Firemní přání do nového roku

Nebo potřebujete nějaký slušný a kloubný text na novoročenky? Inspirujte se těmi nejlepšími nápady, za které se nemusíte stydět. Naopak vás budou reprezentovat!

Vážení obchodní přátelé, děkujeme za spolupráci v roce 2020, přejeme hezké Vánoce a do nového roku 2021 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

K přání příjemného prožití vánočních svátků a mnoha úspěchů v novém roce 2021 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a dobrou spolupráci.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zároveň se těšíme na další spolupráci.

Do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, spokojenosti a osobních úspěchů a těšíme se na další spolupráci.

Vše nejlepší, hodně zdraví, mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2021 Vám přeje

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2021.

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce. Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody. Ať se Vám v nastávajícím roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí tak, abyste za rok mohli konstatovat, že rok 2021 byl pro Vás i Vaše nejbližší šťastný a úspěšný.

V období celoroční rekapitulace a novoročních předsevzetí Vám děkujeme za dosavadní spolupráci, přejeme příjemné prožití svátečních dní a v novém roce mnoho zdraví, štěstí, pracovních i osobních úspěchů.

Radost ze života, pevné zdraví, mnoho pracovních i osobních úspěchů v roce 2021 všem svým obchodním partnerům, přátelům a známým přeje

Spokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce přeje

Blahopřání k Vánocům a novému roku (text)

Rádi byste popřáli k Vánocům i do nového roku zároveň? I to je možné! Výběr je bohatý.

Přejeme Vám, aby čarovná atmosféra Vánoc přetrvala a úspěchy příštího roku ať předstihnou roky minulé Vánoce plné štědrosti, pohody, lásky, klidu, v novém roce hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů.

Přejeme Vám ze srdce překrásné Vánoce… a Silvestr ať vykouzlí štěstí, lásku, úsměv na tváři, ať se Vám v novém roce všechno vydaří!

Krásné svátky vánoční, ať Vám přinesou chvíle radostné. V novém roce lásku, svornost a všeho hojnost přeje…

Ať poselství této tajemné vánoční noci, poselství pokoje a lásky, naplní život nejen o vánočních svátcích, ale i ve všech dnech nového roku!

Šťastné a spokojené svátky vánoční, mnoho štěstí a pevné zdraví v novém roce.

Pod stromkem dárky co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. Ke štěstí krůček, k bohatství krok, překrásné Vánoce a šťastný nový rok!

Pod stromečkem darů dosti, kapra co má málo kostí. Na Silvestra láhev moku, vše nejlepší v novém roku!

Ať radostné poselství Vánoc naplní naše srdce a přetrvá po celý nový rok!

Spokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky, v novém roce všechno dobré, hodně štěstí, zdraví a úspěchů.

Pod stromeček balík zdraví, vzácný poklad, jak se praví, lásku, štěstí, žádné hádky, spokojenost, hezké svátky, radost, úspěch, pevný krok a pak šťastný nový rok. Veselé Vánoce přeje …

Přeji Vám v žáru světel stromečku, aby láska zavítala do vašeho domečku. Na Vánoce jen spoustu radosti a v novém roce žádné starosti.

Ozdobenou jedličku, Vánoce na jedničku. Spoustu krásných darů, nápoj do pohárů. Smích a štěstí jen po boku, všechno krásné v novém roku.

Hezké Vánoce, šťastný nový rok, na stole ať voní grog. Dobré pití na připití, stromeček ať pěkně svítí. Co nebylo tento rok, ať se splní napřesrok.

Radostné prožití vánočních svátků v kruhu nejbližších, mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce.

Hodit se vám mohou i pozadí s vánoční tématikou, vytvoříte tak své originální silvestrovské blahopřání.
Osobité přání k novému roku vytvoříte svým vlastním rukopisem.
goodhousekeeping.com

Textová novoroční přání v angličtině

Pakliže se stane, že budete shánět přáníčko v jiném jazyce, může se vám hodit univerzální angličtina. Zde je ukázka těch nejlepších novoročních přání.

Happy Holidays to you and your family.

Merry Christmas and a Happy New Year!

Season´s greetings from …

I hope this card finds you enjoying the holiday season. Merry Christmas!

We are wishing you a Christmas filled with love, joy and peace.

Have the kind of Christmas that only comes once a year.

Merry Christmas. I hope your holidays are enjoyable and relaxing.

Happy New Year greeting for you and your family.

Have fun doing all the things you get to do once a year at Christmas time.

Merry Christmas! We are wishing you a great holiday season.

May every day of the new year glow with good cheer and happiness for you and your family. 

Be Merry! Be Happy! Have a Wonderful Christmas.

Wish you a very happy Christmas with a lot of happiness.

I Wish U Lovely X-mas.

Wishing You A Very Happy New Year.

Have a promising and fulfilling New Year!

Wish you and your family a joyful, bright, healthy, prosperous and happy year ahead.

Wish you a bright and happy New Year!

Happy New Year 2021!

Pokud sháníte textové přání čistě k Vánocům, inspirujte se!

Textové přání na nový rok pro přátele a známé

Hodily by se vám neformální texty, ve kterých dotyčné osobě tykáte? Pak se mrkněte na neformální blahopřání k novému roku. 

Přeji ti do nového roku 2021, ať všechny problémy zmizí a starosti jsou ti cizí, ať štěstí v životě máš a ve zdraví si každý den užíváš, hodně lásky a radosti, ať tvůj svět je plný spokojenosti. PF 2021

Tak ti přeji šťastný Nový rok, po půlnoci pevný krok. Ať se ti vše vydaří, ať máš úsměv na tváři. Místo strastí jenom slasti. Hlavně pravé přátele, ať je všechno veselé.

Zdraví, lásku, štěstí, co si budeš přát, to vše ti může následující rok dát. Upřímný úsměv je nejlepší dar, tak ho nezapomínej posílat dál. Ať ti rok 2021 jen prospívá, to ti z celého srdce přeji já

Uděláš jen krok a je tu nový rok. Přejeme ti srdečně, ať se v něm máš báječně. PF 2021

Pohodový nový rok, ať k naprosté dokonalosti chybí už jen krok a užíváš si spoustu radostí.

Nový rok přišel a já jsem moc rád, že mnoho štěstí můžu ti do něj přát. PF 2021

Lásku od milovaných, přátelství od přátel, větu od těch, kterých si vážíš, k tomu kapičku štěstí a moře zdraví v novém roce 2021 přeje

Patříte mezi přeborníky na sociálních sítích? Rozešlete svou novoročnku online.
amolink.com

Jak využít textová přání k novému roku?

Své vybrané novoroční přání můžete napsat klasicky na pohlednici a poslat poštou. Modernějším způsobem je zkopírování textu do e-mailu. Text můžete doplnit i svou originální fotografií nebo obrázkem s vánoční či silvestrovskou tématikou.

K tisku novoročenek se některé texty také osmělí, takže si vámi oblíbený text stačí zkopírovat a poslat jej pověřené osobě.

Další možností je přání k novému roku poslat přes Messenger, Whats Up nebo sdílet jinde na sociálních sítích. K tomuto účelu můžete vybrat univerzální přání, které osloví všechny, které máte v přátelích.

Osobitější je, pokud je v příspěvku tzv. označíte. Budou pak vědět, že příspěvek patří i jim a že jste na ně letos nezapomněli.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.