12 nejlepších čepic na Vánoce pro letošní rok (inspirace a tipy)

Ke slavnostnímu stolu nebo vánoční párty? 

Ano, v obou případech se bude hodit skvělá vánoční čepice.

Svítící, santovská nebo jiná? 

Pojďte si vybrat z těch nejlepších vánočních čepic, se kterými každopádně okouzlíte.

Elf s ušima

S ušima budete vypadat jako autentický elf. Hodí se jako kostým na karneval, ale i na jiná vánoční dobrodružství, třeba vánoční besídku.

Jaký příběh využijete k této vánoční čepici vy?


Santovská čepice deluxe

Jemná vánoční čapka deluxe o obvodu 60 cm, je na rozdíl od předchozích modelů kratší, stojatá, ale na jakoukoliv účelnou událost dostačující. Je lemována příjemným bílým kožíškem a zakončena bílou chlupatou bambulí.

Hodnocení má velice pozitivní. Cena je navíc velice přívětivá.


Svítící čepice Santa se srdíčky 

Tato pestrá červená vánoční čepice ala Santa se hodí pro slečny nebo dámy. Svítící srdíčka by mužské pohlaví příliš neocenilo. Jako skvělá sváteční výstřednost se rozhodně hodí. 

Srdíčka svítí po stisknutí, v balení naleznete i baterie, takže si s jejich pořizováním nemusíte dělat starosti. Ocenit ji můžete i jako karnevalový kostým. Vypadá, že má pěkný huňatý vzhled, na rozdíl od jiných santovských čepic.

Nechme za vše hovořit recenze zákazníků. V tomto případě se jedná o většinovou spokojenost, přičemž dva ze tří recenzentů uvádí 90-100% spokojenost a jeden uvádí 10% uspokojivost.

V tomto případě asi nelze na nějakou významnou kvalitu hledět. Poměr ceny a kvality se zdá být uspokojivý.


Dlouhý čepec Santa

A máme zde další model santovské čepice. Tentokrát je v provedení s dlouhým spádem, takže bambule dosahuje až pod lopatky. Hodí se jak pro ženy, tak pro muže. Vzhledově vypadá také velice hezky. Umělý bílý kožíšek na lemu i bambuli má huňatý vzhled.

Hodnocení je průměrné, avšak odpovídá pouze jednomu hodnocení. Je popsána jako krásná a účel splňující. Jako negativum je uvedeno, že je uvnitř hrubší.


Sada Santa

Jako další nás zaujala tato vánoční čepka ve stylu Santa, která má vousy a brýle k tomu. Můžete je využít nejen jako součást karnevalového kostýmu, ale i vánočních fotografií, které můžete následně využít jako originální vánoční blahopřání.

Sada je sice určená pro muže, ale je dost pravděpodobné, že by ji mohly zužitkovat i ženské polovičky.


Výstřední pruhovaná čapka

Santovská pruhovaná čepice ve výstředním stylu. Budete nepřehlédnutelní. Chcete oslnit na vánočních fotografiích s rodinou? Těšíte se na vánoční párty a chcete být in? Co říkáte na tento model?

Ocenitelná může být i pro děti, a to nejen jako součást kostýmu na karneval.


Čepice s bílými copy

Nejen dívky, ale i zralé ženy, si mohou oblíbit tuto šílenou vánoční čepici ala paní Santová. Bílé pletené copánky ji krásně doplňují.

Zda-li s touto vánoční čepicí zazáříte u slavnostní večeře nebo na párty, je na vás.


Mini klobouk Santa

Malá čepička pro paní nebo slečnu santovou. Je decentní, ale milá. Na povrchu je třpytivá, na okrajích a bambuli má bílý kožíšek. Nezkazí žádnou zábavu.


Elfí čepice

Tu ocení zejména děti. Můžete s ní vyprávět příběh nebo pohádku s touto tématikou a budou u vytržení. Nebo si udělejte fotografie jako elfí rodina a máte námět na skvělé vánoční přání .


Čapka pro Elfa s rolničkami

Líbilo by se vám při každém pohybu cinkat? Za doprovodu této vánoční čepky si můžete zazpívat koledy a do rytmu pocinkávat.

Navléci se do ní mohou jak muži, tak i ženy.


Kostkovaná čepice

Tato károvaná santovská čepice skvěle doplní další kárované doplňky. Nedáváte na klasiku? Zkuste tuto variantu.


Čepka s klaunem

Potrpíte si na různé blbůstky? Pak by vás mohla zaujmout i tato čapka s kšiltem a Santou. Na párty sice nebude, ale využijete ji spíše venku. Třeba při procházce na vánoční trhy.


Každou vánoční čepicí si můžete vzít jen tak samostatně. Pokud chcete ale ladit, doporučujeme doplnit o oděv červené, bílé, zelené nebo černé barvy. Ženy jistě ocení i náušnice s vánočními motivy. 

Co se týká oblečení, můžete ocenit rady ohledně krásných vánočních šatů

Muži mohou čepici kombinovat i elegantním stylem. Ke košili se hodí pěkná kravata nebo motýlek s vánočními motivy. K duhu vám mohou přijít i inspirace na ty nejlepší vánoční ponožky.

Sdílejte svým přátelům:

Zuzka Pitříková

Zuzka Pitříková

Patřím k těm jedincům, kteří milují Vánoce, vůni cukroví, domácí pohodu, koledy a všechno ostatního kolem toho. Právě proto jsem ráda, že o tomto jedinečném a úžasném čase mohu také psát.