Jaký bude letos vánoční jarmark v Trenčíně? Program a důležité informace na jednom místě

Kdy a v jakém stylu proběhnou vánoční trhy v Trenčíně?

A co všechno nabídnou?

Zvažte, zda stojí za návštěvu.

Vánoční trhy na Mierovom námesti

Kdy a kde se vše uskuteční?

Mierove námestie

5. 12.-22. 12. 2020

10:00-18:00 (občerstvení do 22:00)

Na co se můžete těšit

  • bohatý kulturní a doprovodný program
  • výběr dárků i gastro specialit
  • bazén pro otužilce
  • ledové kluziště

Jak se na trhy dostat? Použijte následující mapu.

Program vánočního jarmarku

Upozorňujeme na možné dynamické změny v programu nebo konání vánočních trhů. Prosíme proto, abyste si aktuální situaci ověřili přímo u pořadatelů!

A co dalšího podniknout?

Na vánočních trzích v Trenčíně si užijete dokonalou vánoční atmosféru, kterou bude provázet množství vůní a chutí. O příjemnou atmosféru na Mierovon námesti se postará i kulturní a doprovodný program, který potěší všechny věkové skupiny. 

Na slavnostním pódiu vystoupí známí a méně známí interpreti, kteří předvedou jak moderní hudbu, tak tradiční folklorní vystoupení. V hlavních rolích bude 5. prosince samozřejmě Mikuláš a tématicky laděný program.

Významným prvkem adventních trhů v Trenčíně bude také plavecký bazén, který poslouží otužilcům. To se jen tak nevidí, že? Takže pokud milujete otužování, plavky s sebou.

Oblibu s sebou nese i ledové kluziště, na kterém si můžete zabruslit zdarma, a navíc si můžete zapůjčit brusle bez poplatku. Otevírací doba kluziště bude denně od 10:00 do 21:00 hod.

V sedmi desítkách prodejních stánků, které se budou rozprostírat na Mierovom i Štúrovom námestí, si budete moci vybrat různé dárečky, řemeslné výrobky i vánoční dekoraci. Naleznete zde například dřevěné módní doplňky (motýlky, manžetové knoflíčky, prsteny), zdobené zápisníky, prsteny z pryskyřice nebo recyklované ozdoby do bytu.

Gastro stánky nabídnou sladké i slané vafle s brynzou, cibulí a černými olivami, veganské burgery, klasické brynzové halušky, jitrnice, cikánskou pečeni nebo grilovaný oštiepok. 

Samozřejmostí bude pestrý výběr horkých nápojů, například svařené víno, punč, medovina, ale také horké nealko limonády z domácích sirupů. To vše si budete moci vychutnat v ekologických hrncích.

Podívejte se, jak vypadají vánoční trhy v Trenčíně:

V Trenčíne sa začali Vianočné trhy príchodom Mikuláša

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.