Nejhorší vánoční dárky, kterým je lepší se vyhnout

Už jste někdy dostali nevhodný vánoční dárek, který byste nejraději rovnou vyhodili?

Darovali jsme kamarádům či příbuzným dar, jež je rozesmutnil, zklamal nebo dokonce rozplakal?

Máte představu o tom, co je jako dárek vhodné a čemu se z daleka vyhnout?

Dali jsme si tu práci a udělali malý průzkum, abychom zjistili, jaké dárky jsou lidé schopni darovat a myslet si jak velkou radost s takovou hrůzou tomu druhému vlastně udělali.

Čemu se rozhodně vyhnout?

Každý z vás se už určitě ocitl v situaci, kdy věnoval vánoční dárek, který se bohužel nedočkal ocenění. Často totiž lidé dokážou darovat takovou ptákovinu, že by byl člověk radši, kdyby místo toho dostal ponožky nebo pantofle, což jak víme, jsou nejohranější dárky vůbec.

Nikdy nedávejte svým blízkým či přátelům dárek, který by jakkoliv souvisel s nepříjemnou událostí či tragédii, co prožili a na kterou by rádi zapomněli.

Vždy vybírejte tak, aby se jim nějaká zlá vzpomínka nevrátila jen při pouhém pohledu na dárek. Například někomu, kdo ztratil milovanou osobu při autonehodě, nedáte adrenalinovou jízdu a podobně.

Dárky a děti

Ten, koho můžete nevhodným dárkem zklamat nejvíce, jsou děti. Když dostanou něco, co si nepřáli, urazí se, dárek je nijak nenadchne a budou jím opovrhovat.

Tak tomu bývá, když místo nového tabletu nebo herní konzole dostanou hračky, oblečení nebo domácího mazlíčka, který je po pár dnech omrzí.

Naštěstí tyhle stavy u dítěte brzy zmizí, a když jim třeba řeknete, že jim to vynahradíte něčím jiným, tak vám to hned odpustí a budou se těšit na náhradní dar.

nevhodné dárky aneb jak naštvat dítě o Vánocích

Dárky z druhé ruky (použité, rozbalené atd.)

Když vám finanční situace nedovoluje nákladnější dárky, jsou ty z druhé ruky jedinou možnou volbou, ale ne všechno je rozumné kupovat jako dárek. Určitě nikdo nebude nadšený, pokud pod vánočním stromkem najde spodní či ložní prádlo, které už někdo používal. Vždy na to myslete.

Nejpříšernější dárky, které muži dokážou darovat ženám

Kapusta

Spousta lidí ji nemusí, a přestože to byla potravina sirotků v 19. století a zároveň je oblíbenou ingrediencí na dietním jídelníčku, vaše žena z ní radostí skákat nebude. Takový vánoční dárek totiž může chápat tak, že se vám zdá tlustá a proto jí dáváte kapustu, aby začala hubnout.

Míchačka

Jak lépe by mohla vaše žena trávit volný čas než u míchačky. Věřili byste, že něco takového dá někdo ženě? A přesto je to fakt. Obávám se ale, že žena, která takový dar dostane, určitě nepropadne vášni v podobě míchání malty. I když na druhou stranu může míchačku prodat a koupit si místo ní třeba nové botičky nebo pěknou kabelku.

Přívěsek ve tvaru hovínka

Tomu říkám dárek. Zůstala vaše přítelkyně po vybalení takového super dárku s pusou dokořán? No nejspíš jí asi moc velkou radost neudělal. Budete rádi, když váš vztah přežije vítání Nového roku a kdo ví jestli.

Zastřihovač vousů

Naznačujete snad, že se má vaše drahá polovička oholit? Pořiďte si helmu, protože vám tenhle dar může klidně brzo přistát na hlavě.

Pytel kompostu nebo brambor

Je to šílené a v případě kompostu i trochu smradlavé, ale i takový dárek jste vy muži schopni darovat. Ostatně, co se vlastně té potrhlé ženské nelíbí na tak luxusním dárku, že? Brambory využije do vaření a kompost na zahrádku. No pánové, raději na to zapomeňte.

Utěrky na čelní sklo

Tohle je naprosto dokonalý dárek. Jak lépe říci ženě miluji tě, či záleží mi na tobě, než skrze tak praktický dárek, bez kterého by ani nemohla existovat. Možná by příště stačila obyčejná vánoční růže.

Spodní prádlo

Na první pohled zcela dokonalý dárek v podobě sexy kousku oblečení, který dráždí mužskou fantazii, ovšem dobře si rozmyslete, jaké ženě takový dáreček vlastně kupujete, protože pokud netrefíte velikost, bude s vámi amen.

Je vaše manželka prostorově výraznější a nutíte jí, aby se narvala do něčeho tak miniaturního jako jsou tanga? No potěš koště. Už jste viděli dva buldoky, jak se tahají o provaz? Ještě ne? No, tak to uvidíte hned, jak si vaše „velká“ žena vezme tanga!

Gumové rukavice

Skutečně cool dárek, vždyť máte starost, aby si žena při domácích pracích neponičila ruce viďte? Vděčná vám za ně určitě nebude, naopak vám je hodí na hlavu.

Nejhorší dárky pro muže

Máte dámy dojem, že to, nad čím se v obchodě rozplýváte vy, nadchne i vašeho partnera? Tak na to zapomeňte, bude z toho otrávený a zkazí mu to celý den, navíc by jen předstíral radost, kterou nemá a získal by dojem, že ho ani neznáte. Co si muži rozhodně nepřejí?

Praktické věci

Sprchový gel si může vyložit tak, že vám v podstatě smrdí a má se umýt. U nového oblečení získá dojem, že se za něj stydíte a nelíbí se vám to, co nosí.

Ponožky, rukavice, slipy nebo boxerky, čepice atd. proč mu dávat jako dárek něco, co si může koupit sám, až když to bude potřebovat a jen, pokud bude vůbec chtít. Sice jsou to věci, co upotřebí, ale ty mu přece můžete koupit kdykoliv během roku, na to nemusí čekat až pod stromeček.

Předměty do domácnosti

To je kapitola sama o sobě. Myslíte, že bude skákat radostí, až vybalí roztomiloučký svícíneček, který jste viděla v nějakém kamenném obchůdku? Nebo snad bude nadšený z nové porcelánové sady na kávu nebo nových talířů do kuchyně?

Ještě lepší je společná fotka z dovolené, kterou jste nechala dát do fakt úžasného rámečku. Opravdu se vám zdá, že to chlapa potěší? No to určitě.

Dárek, který zohledňuje jeho nedostatky

Má váš muž či přítel málo vlasů a vy jste mu darovala vitaminové doplňky, jež podporují růst vlasů? Proč se vám najednou nelíbí, jak vypadá, když na začátku to přece nevadilo. Pořídila jste mu permanentku do fitka, protože se vám zdá tlustý nebo málo svalnatý? Zase ukázka jeho nedostatku.

Nikotinové náplasti, aby si odvykl od kouření, také nejsou super dárek, protože si bude myslet, že vám jeho zlozvyk najednou vadí, ale když jste spolu začali chodit, tak vám nijak nevadil. Bude přemýšlet, proč najednou ta změna.

Domácí mazlíček

To je většinou největší kámen úrazu. Koupili jste partnerovi kočičku? Super, zapomněla jste však na jeho alergii. Milujete hady a tak partnerovi jednoho darujete pod stromeček. Paráda, ale jste si jistá, že i váš protějšek je milovníkem hadů?

Malé štěňátko je tak úžasný dárek, přeci kdo by odolal roztomilému a buclatému broučkovi, viďte. Už jste zapomněla, že vašeho muže v mládí pokousal pes a on z nich má hrůzu? Zkrátka na dárek v podobě zvířete jako překvapení zapomeňte a raději se na něčem takovém s partnerem dohodněte předem.

krásné štěnátko nemusí být vždy nejvhodnější dárek

Chudák je pak i to nechtěné zvíře, které darujete a nikdo o něj nestojí. Takové dárky pak skončí většinou v útulku nebo někde u popelnic.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.