Vánoční led osvětlení na baterie – vyplatí se pořídit?

Hledáte vánoční osvětlení, které by se dalo umístit kamkoliv, aniž by vás obtěžoval dlouhý kabel k zásuvce?

Chcete si udělat vánoční světelnou výzdobu na zahradě, ale nechcete mít všude prodlužovací kabely?

Vánoční venkovní osvětlení na baterie využijete stejně dobře, jako to do interiéru. Mrkněte, jaké kousky si můžete pořídit!

Vánoční osvětlení na baterie je cenově dostupné, má velmi příjemné a kvalitní barevné provedení a ještě se dá sehnat nejen pro použití v interiéru, třeba k ozdobení vánočního stromečku, ale také do exteriéru, k výzdobě vánoční zahrady. LED vánoční osvětlení vám o svátcích dokáže navodit naprosto dokonalou vánoční atmosféru.

Jaká barva se vám vybaví, když si budete zkoušet vzpomenout na nejkrásnější vánoční svátky, které jste kdy zažili? Pokud zní odpověď bílá, pak je to ideální, protože je to andělská barva, která dokáže vykouzlit úsměv nejen u nás dospělých, ale hlavně na dětských tvářičkách, zvlášť když jsou světla doplněna ještě o sněhovou nadílku.

Pokud už se rozhodnete pořídit vánoční LED osvětlení na baterie, máte tu výhodu, že se dá umístit absolutně kamkoliv. Díky tomu, že tento druh žárovek nevyzařuje žádné teplo, nemusíte se obávat nebezpečí požáru, takže se dá třeba LED vánoční řetěz nechat zapnutý ve dne i v noci, když půjdete spát nebo přes den, kdy nejste doma. Vánoce jsou tu za chvilku, tak si nezapomeňte vhodné osvětlení vybrat včas, ať to pak nehoníte na poslední chvíli, jako třeba vánoční dárky.

 

 

Jaké vánoční LED osvětlení na baterie můžete vyzkoušet?

Chystáte se uspořádat vánoční večírek na chatě, ale není tam elektrická energie? Nebo chcete vyzdobit byt, ale už vás štve, že každou chvíli zavadíte o nějaký kabel? Právě pro tyto účely bylo vyvinuto vánoční osvětlení na baterie, které instalujete kamkoliv. Stačí jen vybrat to správné.

Dekorativní LED osvětlení Růže

Připravujete narozeninovou oslavu během vánočních svátků nebo se chystáte požádat svou vyvolenou o ruku pod vánočním stromečkem? Použijte jako světelnou dekoraci úžasný světelný řetěz, jehož LED diody vypadají jako malé bílé růže.

Bude to úžasná dekorace, která dodá tu správnou vánoční a romantickou atmosféru zároveň. Každá růžička má průměr 10 cm a celkově je ne řetězu 20 květů. Co květ, to jedna LED dioda. Řetěz je určen pouze pro vnitřní použití.

Vánoční osvětlení – zimní vločka

Tento dekorativní světelný řetěz v teple či světle bílém provedení je naprosto dokonalým doplňkem na vánoční stromeček, dodá mu tu pravou jiskru. Až se stromek rozsvítí a vy zhasnete, uvidíte, jaká krása takové svítící zimní vločky jsou.

Kabel je dlouhý téměř 2 metry a je na něm celkem 20 LED diod ve tvaru vloček. Pokud nechcete dát vločky na stromek, jsou skvělé i do okna nebo k zavěšení kolem zárubní spolu s vánočními dekoracemi jako třeba girlanda.

 

 

Vánoční dekorace – sněhová hvězda

Máte doma pokojové rostliny a chcete je na Vánoce vylepšit? Zkuste to pomocí sněhových hvězdiček, které jsou nejen krásné, ale i praktické. Ozdobte si krbovou římsu (pokud máte krb), zavěste je na zeď a vytvarujte z nich jednu velkou hvězdu.

Zkrátka použijte bujnou fantazii a vytvořte něco úžasného a netradičního. K dispozici máte 20 sněhových hvězdiček v teple bílé barvě. Každá hvězda má průměr 2 centimetry. Tento druh osvětlení se skvěle hodí také při slavnostních příležitostech.

Vánoční LED osvětlení 5 M – studeně bílé – pro venkovní použití

Tak tenhle světelný řetěz je opravdová pecka, pokud chcete výzdobu na zahradu. Bez ohledu na to, jestli ho chcete zavěsit k osvětlení terasy nebo ozdobit ten nejkrásnější jehličnatý strom, který vám na zahradě roste. Výhodou LED diod je jejich odolnost, zejména proti nárazu a také z nich nevyzařuje žádné teplo, takže nehrozí, že by se jejich okolí jakkoliv ohřívalo, takže nevzniká žádné bezpečnostní riziko v podobě požáru.

Velkým plusem je také úspornost a dlouhá životnost. Vybrala jsem tento druh záměrně, neboť je to vánoční osvětlení na baterie s časovačem, což je parádní funkce, kdy si snadno nastavíte, v kolik má sepnout a od kolika do kolika bude interval svícení.

Většinou se nastavuje 6 hodin svícení a 18 hodin v režimu OFF, ovšem klidně můžete nastavit tolik hodin svícení, kolik chcete. Někdo ho zapíná třeba už s prvním náznakem stmívání a nechává svítit až do rána, dokud se úplně nerozední. To už záleží na každém uživateli, jaký interval zvolí. K dispozici máte celkem 50 LED diod.

Garance Kokiskashop.cz – doručení do 48 hodin a vše SKLADEM

Také vás sortiment vánočního osvětlení na baterie zaujal? Mozkové závity už vám jedou naplno a vy přemýšlíte, kam ho umístit?

Sdílejte svým přátelům:

Vánoční led osvětlení na baterie – vyplatí se pořídit?
4.8 (95%) 8 hodnocení

Milan & Ondra

Vánoce nás prostě baví. Na webu Vanocnisen.cz vám chceme ukázat ty nejlepší recepty, dekorace a informace o Vánocích na jednom místě. Chybí nám zde něco? Dejte nám vědět a inspirujte se s námi! :)