Nejlepší vánoční SMS blahopřání na jednom místě. Vtipné, zamilované i cizojazyčné!

Smskujete rádi?

Patříte k těm jedincům, kteří místo toho, aby zvedli telefon a zavolali, tak raději pošlou tuny smsek?

Proč to nevzít důsledně a nevrhnout se i na SMS vánoční přání, která potěší nejen vaše přátelé, ale i rodinu či příbuzné.

Máme pro vás několik tipů, jaké SMSky je vhodné posílat.

Dokonce i pár rýmovaček, pokud si potrpíte na rýmy.

Nepřehlédněte: Recenze kvalitního vánočního osvětlení vám pomůže při výběru stylové sváteční dekorace.

Rýmované SMS vánoční přání

Nemusíte být zrovna básník, abyste poslali jednoduché a přitom stylové vánoční přáníčko v podobě krátké rýmovačky, která potěší každého z nás. 


Šupinku pro štěstí, schovej si do dlaní, radost ti přinese, smutek prý zahání. K vánoční pohodě, rozkroj si jablíčko, přeji ti ze srdce zdraví a štěstíčko.

Až pod stromečkem rozvážeš mašličku, ať lásku najdeš v balíčku. Ve druhém štěstí, klid, pohodu, ve třetím dobrou náladu. Veselé Vánoce!

Vánoce jak od Lady, pod stromečkem poklady, kdyby to jen drobnost byla, aby srdce potěšila. V novém roce krásné žití, ať ti tvoje hvězda svítí!

Zamilovaná vánoční SMS přáníčka

Věnovat vánoční přáníčko milované osobě není snadné a obyčejné miluji tě občas nemá takové kouzlo, jako když si dáte trochu práce a zkusíte napsat něco delšího, roztomilého či zajímavého.


Tohle je vánoční SMS lásky, co jemně pohladí tvé vlásky a popřeje ti krásné Vánoce a štěstí, zdraví v novém roce.

Kdyby se mě Bůh zeptal, co si přeji na tyto Vánoce, tak mu odpovím, aby s láskou opatroval toho, kdo čte tyto řádky.

Vánoční svátky, pohoda, klid, psala jsem Ježíškovi, že už vím, co chci. Chtěla bych dáreček, co se splnit dá. Jsi to Ty, miláčku, tebe pod stromečkem chci já.


Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům není, co se zlatem třpytí. Je to úsměv, láska, pohlazení, nad takový dar žádný není. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok.

Ježíškovi do nebe poslala jsem dopis, tam mého dárečku je popis. I když už na Ježíška nevěřím, pořád běhám ke dveřím a čekám jenom na tebe. A až mi Tě přivede, budu štěstím bez sebe. Vesele Vánoce.

TIP: Přečtěte si rozsáhlý článek o všech druzích vánočních přání – obrázková, textová, video, DIY.

Klasická vánoční SMS přání

V některých případech se říká, že klasika může být trochu nuda, to však neplatí u vánočních SMS přání, která mohou potěšit srdce i toho nejmrzutějšího kamaráda či příbuzného.


Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska. Z oblohy se sype sníh,vločky tančí v závějích…

Zvonky na stromku tichounce zvoní, cukroví po bytě slaďoučce voní, za chvíli u stolu rodinná večeře, Ježíšek už skoro klepe nám na dveře.

Co to cinká, co to voní, kouzlo Vánoc jako loni. Tichá chvíle k zastavení, závan štěstí, nad něž není.


Najdu krámek za lesní tůní, koupím tam dárek s vánoční vůní. Otevři okno, na tiché volání v balíčku objevíš vánoční vyznání…

Štěstí a lásku, radost a něhu, ať Tobě přinese vánoční sen, přání mé najdeš na vločce sněhu, zachyť ji na ruku na Štědrý den!

Ježíšku, prosím Tě, přečti si mé psaní. Je krátké. Mám k Tobě jen jedno přání: Ať jsou všichni v celém roce takoví, jak na Vánoce! Ať jsou milí, míň se mračí… Děkuji Ti. To mi stačí.


Bohatého Ježíška, hodně dobrot do bříška. Hodně zdraví, štěstíčka a lásky plná srdíčka!

A jako vždy po roce, přišly k nám zas Vánoce. Přejeme vám plná bříška a těšte se na Ježíška. Ať se u vás také staví a přinese hlavně zdraví.

Pod stromecek balik zdravi – vzacny poklad, jak se pravi. Lasku, stesti, zadne hadky, spokojenost – hezke svatky.


Jedna vlocka, druha vlocka, kdo byl hodny ten se docka. Na stole je ovoce, hura uz jsou Vanoce. Jeziskovi napisem at ti splni kazdy sen!

Zadne stresy, zadne tlaky, uz tak je ten zivot kratky. Na Vanocni pohodicku, dej si salat i rybicku, davej pozor na kosticku, at mas svatky na jednicku.

Zatim co jsi klidne spal, Jezisek na okno zaklepal. Ozdobil vanocni stromecek, pod nej ti nadelil darecek. Vesele Vanoce preje…

Vtipná SMS vánoční blahopřání

Co takhle své blízké a přátelé překvapit a místo typického vánočního SMS přání, které každý rok sesmolíte, zkusit něco vtipnějšího, u čeho se od srdce zasmějí?


Ježíšek se u nás stavil, štědrý večer předem slavil, dal nám všechny dárečky, za skleničky vodečky. Pak propil i saně, zbyly mu jen prázdné dlaně, pro Vás nechal přání: Nadělte si sami!

Zdraví, štěstí a tak dál, každý rok jsem vám všem přál. Letos mě však omrzelo přát zas to, co by se mělo. A proto: na vánoční rej, pár dárečků dej, na svět nereptej, snaps do sebe lej, moc to nemíchej, z mixu není hej, na lidi se směj, však na paměti měj: STUPIDNÍMI BÁSNIČKAMI známé nedeptej!

Přišel ke mně Ježíšek, nadělil mi smůlu, a že jí měl dost, tak mi jí dal fůru. Povídám „Ježíšku, co takhle štěstí?“ Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí. Veselé Vánoce přeje.


Kapr uz smazeny, jeste sebou mrska. Prskavka Vietnamska nejak divne prska. Divam se na stromek – k zemi se klati, uz na dvere hasici zoufale mlati. Tak to mame po roce, zase pekny Vanoce.

SMS přání ve slovenštině

Chcete potěšit své přátelé ze Slovenska hezkým SMS vánočním přáním v jejich rodném jazyce? Zkuste použít některý z našich tipů.


Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas vianočny, keď stromček sa ligoce.

Na okno nám mrázik kreslí, Vianoce k nám pokoj vniesli. Pod stromčekom, darček malý, nech vám úsmev stale žiari.

Na Vianoce pod stromčekom, želám vela darčekov. Prichádza k nám štedrý deň, nech rozdáva radosť len. Do nového roku všetko dobre, šťastie, zdravie a Božie požehnanie želá…


Vianoce plné lásky a pokoja, nech každú radosť znásobia, Vianoce čisté a biele ako sneh, v živote len šťastie, zdravie a smiech. Krásne Vianoce.

Vianoce ako holub biely tíško nám sadli na strechu, prežite kúzlo tohto sviatku v radosti, láske, bez hriechu. Šťastné a veselé Vianoce praje…

Na Vianoce Ježiško narodil sa nám malý, v jasličkách tu pred nami leží chudobný a nahý. Ohrejme ho našou láskou, odejme dobrými skutkami, aby sa aj celý svet stal lepším spolu s nami. On sa nám za to bohato odvďačí, v Novom roku zdravie, šťastie a pokoj nám dožičí.


Nech vianočný zvonček ti šťastím zvoní, nech vianočný čas sa v lásku zmení a tak krásne ako sa hviezda ligoce, tak nádherné a tajomné ti prajem Vianoce.

Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k vám letí. A keď rozžiaria sa vaše tváre by hojnosti ste mali stále.

Prajem Ti všetko, čo radosť vzbudí. Prajem Ti veľa lásky, to preto, že spája ľudí. Nech sa Ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce, prajem Ti krásne a požehnané Vianoce.


Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas vianočný, keď stromček sa ligoce, prajeme vám zo srdca prekrásne Vianoce.

Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí. A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále. Nech čerti od Vás smolu odnesú, choroby nech stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane.

TIP: Přečtěte si také článek, které je speciálně věnovaný video vánočním přáním.

SMS přáníčka v angličtině

Anglická přáníčka si v poslední době získávají stále větší oblibu. SMS vánoční přání v anglickém stylu bude velkým překvapením nejen pro vaše anglicky mluvící kamarády, ale pro každého kdo se angličtinou zabývá a přál by si aspoň jednou dostat přáníčko v trochu jiném stylu.


May your heart is always happy and excited. May it feel love and have delightful days. May we always love each other and stay united. Merry Christmas and keep your smile on your face!

I wish you have all the luck and success. All the money in the world and all the happiness. Life without fear, pain and stress. I wish you never feel loneliness. Let God bless us with love and forgiveness. I wish you always smile and Merry Christmas!

May there be many gifts for all of us, May we always be together, May our hearts never be cold, Even in the snowy weather. May there be always love for us And let us have a Merry Christmas!


Christmas lights and trees, The light and sweet breeze. Make Christmas feel jollier, As the 25th of December draws nearer, My heart jolts faster and faster, May you have a Merry Christmas, And a wonderful new year!

Christmas hath a darkness; Brighter than the blazing noon; Christmas hath a chillness Warmer than the heat of June, Christmas hath a beauty, Lovelier than the world can show: for Christmas bringeth Jesus, Brought for us so low.

Faith makes all thingz possible, Hope makes all thingz work, Love makes all thingz beautiful, May U have all da three for this Christmas. MERRY CHRISTMAS!


May the miracle of Christmas fill your heart with warmth & love. Christmas is the time of giving & sharing. It is the time of loving & forgiving. Merry Christmas to Everyone!

Christmas may be many things or it may be a few. For u, the joy is each new toy for me it’s watching you.

In this X-mas, In the daytime if sun shine so shall Ur expectations come true, At night when moon comes out so shall U receive blesses, then if rain fall so shall it going to carry all your problem away from U! Happy Merry Christmas!


May your Christmas be blessed and beautiful in every sense, wishing you a merry Christmas.

A special festival should be celebrated with special people. But don’t forget to wish them in a special way. Send Christmas wishes to the people who make your life wonderful everyday.

Komentáře

  1. Vánoce jak od Lady, pod stromečkem poklady, kdyby to jen drobnost byla, aby srdce potěšila. V novém roce krásné žití, ať ti tvoje hvězda svítí!

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.