Nejlepší vánoční SMS blahopřání na jednom místě. Vtipné, zamilované i cizojazyčné!

Vánoční přání jako SMS – rychlé, účelné a pěkně po ruce.

To jsou hlavní výhody vánočních přání posílaných SMSkou.

Máme pro vás několik tipů, jaké SMSky je vhodné posílat, aby potěšily vaše přátele i rodinu.

Rýmované SMS vánoční přání

Nemusíte být zrovna básník, abyste poslali jednoduché a přitom stylové vánoční přáníčko v podobě krátké rýmovačky, která potěší každého z nás. 

Šupinku pro štěstí, schovej si do dlaní, radost ti přinese, smutek prý zahání. K vánoční pohodě, rozkroj si jablíčko, přeji ti ze srdce zdraví a štěstíčko.
Až pod stromečkem rozvážeš mašličku, ať lásku najdeš v balíčku. Ve druhém štěstí, klid, pohodu, ve třetím dobrou náladu. Veselé Vánoce!
Vánoce jak od Lady, pod stromečkem poklady, kdyby to jen drobnost byla, aby srdce potěšila. V novém roce krásné žití, ať ti tvoje hvězda svítí!

Zamilovaná vánoční SMS přáníčka

Věnovat vánoční přáníčko milované osobě není snadné a obyčejné „miluji tě“ občas nemá takové kouzlo, jako když si dáte trochu práce a zkusíte napsat něco delšího, roztomilého či zajímavého.

Tohle je vánoční SMS lásky, co jemně pohladí tvé vlásky a popřeje ti krásné Vánoce a štěstí, zdraví v novém roce.
Kdyby se mě Bůh zeptal, co si přeji na tyto Vánoce, tak mu odpovím, aby s láskou opatroval toho, kdo čte tyto řádky.
Vánoční svátky, pohoda, klid, psala jsem Ježíškovi, že už vím, co chci. Chtěla bych dáreček, co se splnit dá. Jsi to Ty, miláčku, tebe pod stromečkem chci já.
Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům není, co se zlatem třpytí. Je to úsměv, láska, pohlazení, nad takový dar žádný není. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok.
Ježíškovi do nebe poslala jsem dopis, tam mého dárečku je popis. I když už na Ježíška nevěřím, pořád běhám ke dveřím a čekám jenom na tebe. A až mi Tě přivede, budu štěstím bez sebe. Vesele Vánoce
Zdroj: skyberry.biz

Klasická vánoční SMS přání

V některých případech se říká, že klasika může být trochu nuda, to však neplatí u vánočních SMS přání, která mohou potěšit srdce i toho nejmrzutějšího kamaráda či příbuzného.

Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska. Z oblohy se sype sníh, vločky tančí v závějích…
Zvonky na stromku tichounce zvoní, cukroví po bytě slaďoučce voní, za chvíli u stolu rodinná večeře, Ježíšek už skoro klepe nám na dveře.
Co to cinká, co to voní, kouzlo Vánoc jako loni. Tichá chvíle k zastavení, závan štěstí, nad něž není.
Najdu krámek za lesní tůní, koupím tam dárek s vánoční vůní. Otevři okno, na tiché volání v balíčku objevíš vánoční vyznání…
Štěstí a lásku, radost a něhu, ať Tobě přinese vánoční sen, přání mé najdeš na vločce sněhu, zachyť ji na ruku na Štědrý den!
Ježíšku, prosím Tě, přečti si mé psaní. Je krátké. Mám k Tobě jen jedno přání: Ať jsou všichni v celém roce takoví, jak na Vánoce! Ať jsou milí, míň se mračí… Děkuji Ti. To mi stačí.
Bohatého Ježíška, hodně dobrot do bříška. Hodně zdraví, štěstíčka a lásky plná srdíčka!
A jako vždy po roce, přišly k nám zas Vánoce. Přejeme vám plná bříška a těšte se na Ježíška. Ať se u vás také staví a přinese hlavně zdraví.
Pod stromeček balík zdraví – vzácný poklad, jak se praví. Lásku, štěstí, žádné hádky, spokojenost – hezké svátky.
Jedna vločka, druhá vločka, kdo byl hodný, ten se dočká. Na stole je ovoce, hurá už jsou Vánoce. Ježíškovi napíšem, ať ti splní každý sen!
Žádné stresy, žádné tlaky, už tak je ten život krátký. Na vánoční pohodičku, dej si salát i rybičku, dávej pozor na kostičku, ať máš svátky na jedničku.
Zatím, co jsi klidně spal, Ježíšek na okno zaklepal. Ozdobil vánoční stromeček, pod něj ti nadělil dáreček. Veselé Vánoce přeje …

Vtipná SMSky s vánočním blahopřáním

Co takhle své blízké a přátelé překvapit a místo typického vánočního SMS přání, které každý rok sesmolíte, zkusit něco vtipnějšího, u čeho se od srdce zasmějí?

Ježíšek se u nás stavil, štědrý večer předem slavil, dal nám všechny dárečky, za skleničky vodečky. Pak propil i saně, zbyly mu jen prázdné dlaně, pro Vás nechal přání: Nadělte si sami!
Zdraví, štěstí a tak dál, každý rok jsem vám všem přál. Letos mě však omrzelo přát zas to, co by se mělo. A proto: na vánoční rej, pár dárečků dej, na svět nereptej, snaps do sebe lej, moc to nemíchej, z mixu není hej, na lidi se směj, však na paměti měj: STUPIDNÍMI BÁSNIČKAMI známé nedeptej!
Přišel ke mně Ježíšek, nadělil mi smůlu, a že jí měl dost, tak mi jí dal fůru. Povídám „Ježíšku, co takhle štěstí?“ Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí. Veselé Vánoce přeje.
Kapr už smažený, ještě sebou mrská. Prskavka vietnamská nějak divně prská. Dívám se na stromek – k zemi se klátí, už na dveře hasiči zoufale mlátí. Tak to máme po roce, zase pěkný Vánoce.
Zdroj: anymp4.com

SMS přání ve slovenštině

Chcete potěšit své přátelé ze Slovenska hezkým SMS vánočním přáním v jejich rodném jazyce? Zkuste použít některý z našich tipů.

Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas vianočny, keď stromček sa ligoce.
Na okno nám mrázik kreslí, Vianoce k nám pokoj vniesli. Pod stromčekom, darček malý, nech vám úsmev stale žiari.
Na Vianoce pod stromčekom, želám vela darčekov. Prichádza k nám štedrý deň, nech rozdáva radosť len. Do nového roku všetko dobre, šťastie, zdravie a Božie požehnanie želá…
Vianoce plné lásky a pokoja, nech každú radosť znásobia, Vianoce čisté a biele ako sneh, v živote len šťastie, zdravie a smiech. Krásne Vianoce.
Vianoce ako holub biely tíško nám sadli na strechu, prežite kúzlo tohto sviatku v radosti, láske, bez hriechu. Šťastné a veselé Vianoce praje…
Na Vianoce Ježiško narodil sa nám malý, v jasličkách tu pred nami leží chudobný a nahý. Ohrejme ho našou láskou, odejme dobrými skutkami, aby sa aj celý svet stal lepším spolu s nami. On sa nám za to bohato odvďačí, v Novom roku zdravie, šťastie a pokoj nám dožičí.
Nech vianočný zvonček ti šťastím zvoní, nech vianočný čas sa v lásku zmení a tak krásne ako sa hviezda ligoce, tak nádherné a tajomné ti prajem Vianoce.
Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k vám letí. A keď rozžiaria sa vaše tváre by hojnosti ste mali stále.
Prajem Ti všetko, čo radosť vzbudí. Prajem Ti veľa lásky, to preto, že spája ľudí. Nech sa Ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce, prajem Ti krásne a požehnané Vianoce.
Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas vianočný, keď stromček sa ligoce, prajeme vám zo srdca prekrásne Vianoce.
Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí. A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále. Nech čerti od Vás smolu odnesú, choroby nech stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane.

Potřebujete více inspirace? V našem výběru slovenských přání k Vánocům určitě najdete to, které vás osloví.

SMS přáníčka v angličtině

Anglická přáníčka si v poslední době získávají stále větší oblibu. SMS vánoční přání v anglickém stylu bude velkým překvapením nejen pro vaše anglicky mluvící kamarády, ale pro každého kdo se angličtinou zabývá a přál by si aspoň jednou dostat přáníčko v trochu jiném stylu.

May your heart is always happy and excited. May it feel love and have delightful days. May we always love each other and stay united. Merry Christmas and keep your smile on your face!
Ať je vaše srdce vždy šťastné a nadšené. Ať cítí lásku a zažívá překrásné dny. Ať se vždy milujeme a zůstaneme jednotní. Veselé Vánoce a úsměv na tváři!
I wish you have all the luck and success. All the money in the world and all the happiness. Life without fear, pain and stress. I wish you never feel loneliness. Let God bless us with love and forgiveness. I wish you always smile and Merry Christmas!
Přeji vám všechno štěstí a úspěch. Všechny peníze světa a všechno štěstí. Život bez strachu, bolesti a stresu. Přeji vám, abyste nikdy necítili samotu. Nechť nám Bůh žehná láskou a odpuštěním. Přeji vám vždy úsměv a Veselé Vánoce!
May there be many gifts for all of us, May we always be together, May our hearts never be cold, Even in the snowy weather. May there be always love for us And let us have a Merry Christmas!
Ať je tu pro nás všechny hodně dárků, ať jsme stále spolu, ať naše srdce nikdy nevystydnou, jenom když sněží. Ať je tu pro nás vždy láska a ať máme Veselé Vánoce!
Christmas lights and trees, The light and sweet breeze. Make Christmas feel jollier, As the 25th of December draws nearer, My heart jolts faster and faster, May you have a Merry Christmas, And a wonderful new year!
Vánoční světla a stromečky, lehký a sladký vánek. Ať jsou Vánoce veselejší, čím je blíže 25. prosinec, mé srdce bije rychleji a rychleji, ať máte Veselé Vánoce a úžasný nový rok!
Christmas hath a darkness; Brighter than the blazing noon; Christmas hath a chillness, Warmer than the heat of June, Christmas hath a beauty, Lovelier than the world can show: for Christmas bringeth Jesus, Brought for us so low.
Vánoce mají temnotu; jasnější než planoucí poledne; Vánoce mají chlad, teplejší než horko v červnu, Vánoce mají krásu, krásnější, než svět může ukázat: neboť Vánoce přinášejí Ježíše, přineseného pro nás tak nízko.
Faith makes all thingz possible, Hope makes all thingz work, Love makes all thingz beautiful, May U have all da three for this Christmas. MERRY CHRISTMAS!
Víra dělá všechno možným, naděje dělá všechno funkční, láska dělá věci krásné. Ať máš všechny tři k těmto Vánocům. Veselé Vánoce!
May the miracle of Christmas fill your heart with warmth & love. Christmas is the time of giving & sharing. It is the time of loving & forgiving. Merry Christmas to Everyone!
Kéž kouzlo Vánoc naplní vaše srdce teplem a láskou. Vánoce jsou čas dávání a sdílení. Je to čas lásky a odpuštění. Veselé Vánoce všem!
Christmas may be many things or it may be a few. For u, the joy is each new toy for me it’s watching you.
Vánoce mohou být hodně věcí nebo málo. Pro tebe radost z každé nové hračky, pro mě pozorovat tě.
In this X-mas, In the daytime if sun shine so shall Ur expectations come true, At night when moon comes out so shall U receive blesses, then if rain fall so shall it going to carry all your problem away from U! Happy Merry Christmas!
Na tyto Vánoce, ve dne, když svítí slunce, splní se vaše očekávání, v noci, když vyjde měsíc, dostanete požehnání. A když bude pršet, nechť to odnese všechny vaše problémy pryč od vás. Šťastné a veselé Vánoce!
A special festival should be celebrated with special people. But don’t forget to wish them in a special way. Send Christmas wishes to the people who make your life wonderful everyday.
Výjimečné svátky by se měly slavit s výjimečnými lidmi. Ale nezapomeňte jim popřát výjimečným způsobem. Pošlete vánoční přání lidem, kteří dělají váš život úžasný každý den.

Bylo angličtiny málo? Tady najdete velký výběr anglických přání k Vánocům. Český překlad je samozřejmostí. Vyberte si, nebo se jen inspirujte.

Komentáře
  1. Vánoce jak od Lady, pod stromečkem poklady, kdyby to jen drobnost byla, aby srdce potěšila. V novém roce krásné žití, ať ti tvoje hvězda svítí!

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X