Jaké budou letos adventní trhy v Dánsku? Veškeré info na jednom místě!

Chcete se zajet podívat na vánoční trhy v Dánsku? Hlavní a největší město Dánska na vás dýchne tou správnou vánoční atmosférou. Také se těšte, že ochutnáte místní tradiční speciality.

Jaká města navštívit?Mapa vánočních trhů


Vánoční trhy v Kodani

Kolotoč v zábavním parku Tivoli během vánočních trhů v Kodani
Zdroj: theory4.com

Vánoční trhy v Kodani se každoročně konají na Radničním náměstí a v zábavním parku Tivoli, který je hned nedaleko. Sama radnice, nádherná a ohromná budova z červených cihel, dodává vánočním trhům jedinečné kouzlo.

Na co se tu můžete těšit? Samozřejmě na stánky a občerstvení, včetně ochutnávky tradičního dánského nápoje, který se podobá vánočnímu punči.

Děti si budou jistě na vánoční trhy v Dánsku také dlouho pamatovat, neboť tu na ně čeká velké množství kolotočů. Ty najdete právě v zábavním parku Tivoli, který je skutečně rozlehlý a plný atrakcí. Také si s sebou nezapomeňte vzít brusle, abyste mohli naplno využít venkovní kluziště, kde si můžete s chutí zabruslit.

Věděli jste, že mají v Dánsku výborné pivo? Dokonce zde mají pivní muzeum, které můžete rovnou také poctít svou návštěvou. Jisté je, že určitě nebudete zklamaní.

X