Nejlepší vánoční laserové osvětlení s instalací do 5 minut

Koupili jste si nový rodinný domek, ale stále mu něco chybí?

Co takhle si ještě pořídit vánoční laserový projektor a vytvořit pravou nefalšovanou laser show?

Nevíte jaké? Nevadí, my vám s tím poradíme! 


Vánoční laserový projektor Star Shower

Pokud hledáte něco unikátního, čím svým otravným sousedům vyrazíte dech a oni zůstanou s pusou dokořán, pak je to právě Star Shower laserová lampa. Tato novinka, si získala popularitu po celém světě a Česká republika samozřejmě nezůstala pozadu.

Mezi světelnými dekoracemi je to naprostá bomba, protože díky tomuto senzačnímu systému dokážete rozsvítit během jedné sekundy tisíce hvězdiček a to nejen v interiéru, ale zejména v exteriéru.


Životnost:50000 hodin
Délka přívodu:5 metrů
Použití:Interiér i exteriér
Barva promítání:Bílá, zelená a červená
Cena:od 999 korun

Přestože se může využívat při mnoha příležitostech, jako jsou grilovací či zahradní párty, narozeninové večírky, rodinné oslavy a podobně, nejúžasnější je tento vánoční laser projektor na dům jako součást vánoční výzdoby.

To nejlepší na celém led projektoru je fakt, že si vystačíte s jediným konektorem a váš domov bude zářit tisíci světel, respektive se rozzáří 6 000 úžasně zářících hvězd, které vykouzlí přímo pohádkovou atmosféru. Stačí stisknout jen jedno tlačítko a hvězdy se rozzáří po celé siluetě domu, včetně oken, střechy atd., zkrátka od střechy až k zemi budou žhnout hvězdy. Dobře umístěný Star Shower Motion skvěle osvítí téměř celý pozemek i s domem.

Tento projektor vánočního osvětlení instalujete na zahradu a zapnete buď pohybující se efekty nebo fixní světelné body. Výhodou projektoru je tichý a velice silný motor, který po zapnutí uvádí do pohybu světelnou spektrální přepážku, takže jakmile stisknete tlačítko, získáte pocit, že jste uprostřed galaxie. Plocha, kterou dokáže osvítit, se pohybuje do 300 m2 a úspora na elektrické energii činí celých 99 %, což už stojí za uváženou.


Laserový dekorativní projektor EMOS

K navození Vánoc nemůžeme nedoporučit první z námi nabízených laserových projektorů. Právě s ním můžete promítat vánoční vločky, krásně viditelné v interiéru i z venku.

Vzor vánočních vloček se promítá pomocí LED diod a nejlépe vypadá na domovní zdi. Samotný projektor obsahuje kolík pro zapíchnutí do země a je také možno jej přišroubovat na zeď.

Dosah:až 100 metrů
Použití:Interiér i exteriér
Barva promítání:Zelená a červená
Cena:od 399 korun

Samozřejmostí je nastavitelný pohyb projektoru, aby se promítané vločky podobaly pořádnému vánočnímu sněžení.Úsporná laserová show díky LED diodám

Pro osvětlení plochy až do 80 metrů čtverečních je určen následující světelný projektor. Ve vzdálenosti od 3 do 12 metrů vykouzlí podobně jako předchozí projektor červeno-zelené vánoční kombinace, které mohou být jak statické, tak pohyblivé.

Dosah:3 – 12 metrů
Délka přívodu:3 metry
Použití:Interiér i exteriér
Barva promítání:Červená a zelená
Cena:od 949 korun

K napájení poslouží přívodní kabel dlouhý 3 metry a úsporné LED diody zajistí, že se po Vánocích neprohnete pod předraženými účty za elektřinu.

Laser projektor lze využít jak během Vánoc, tak i přes rok. Můžete volit mezi vánočními motivy i jednoduchými bodovými světly, které lze využít například na svatební párty. Otočnou hlavici lze nastavit do různých úhlů, pro venkovní použití slouží zápich do země.


Venkovní LED projektor s motivem vloček – zimní krajina během vteřiny

Další vločky promítané na zeď si můžete pořídit s venkovním LED projektorem. Vánoční projektor pro osvětlení domu vytváří efekt pohyblivých sněhových vloček, které budou na zdi nepřehlédnutelné.

Dosah:3 – 12 metrů
Délka přívodu:3 metry
Použití:Interiér i exteriér
Barva promítání:Bílá
Cena:od 999 korun

Světelný projektor je možné využít venku i vevnitř, elektrické napájení je umožněno díky 3 metry dlouhému přívodnímu kabelu.

Jak velkou plochu lze s tímto LED projektorem osvítit?

Plocha osvětlení se odvíjí od vzdálenosti světelného zdroje od fasády domu. Nejlepší efekt získáte ze vzdálenosti 3 – 12 metrů. Projektor vytvoří několik vloček bílé barvy.

Na to, jak by mohla vánočně laděná zeď vašeho domu díky vločkám vypadat, se můžete podívat v následujícím videu:

LED projektor - vánoční sněhové vločky

Hlavici, která promítá laserové paprsky, lze nastavit do libovolné polohy. V bytě si tak například můžete zvolit, zda budou vločky “pobíhat” po stěnách či stropě. Mírnou nevýhodou může být příliš osvětlený nebo nerovný povrch, na němž vločky tolik nevyniknou.


SANICO LED vánoční laserový projektor

Tento laserový projektor je skvělým doplňkem každé vánoční after párty. S 5 režimy projekce se vám nestane, že by vás projektování omrzelo. SANICO projektor je určen zejména pro venkovní použití.

Samotný projektor má samozřejmě, stejně jako ostatní tohoto druhu, nohy a hroty, které přizpůsobí sestavu vašim potřebám.Dosah:až 30 metrů
Délka přívodu:3 m
Použití:Exteriér
Barva promítání:Červená a zelená
Cena:od 1 099 korun

A jakými tvary a barvami projektor svítí? Červené a zelené světlo, které střídavě bliká, či svítí, a to také pouze jednou z dostupných barev. Pro lepší představu shlédněte následující video.

Projektor laserowy


Laserové osvětlení s efekty Laserworld

Nakonec jsme si pro vás připravili opravdovou lahůdku, a to luxusní vánoční projektor Laserworld. Svítí třemi barvami a je vhodný k použití jak venku, tak v interiéru.

Zařízení je opatřeno odolným a vodotěsným hliníkovým pouzdrem se stupněm krytí IP67. V takovém případě není problém na jedné straně osvětlovat bazény, rybníky, na straně druhé můžete projektorem beze strachu osvětlovat z balkónů.
Délka napájecího kabelu:5 metrů
Použití:Interiér i exteriér
Barva promítání:Zelená, červená a modrá
Cena:od 699 korun

Laser se ovládá dálkovým ovladačem, který je součástí balení. Instalace celého zařízení je opravdu jednoduchá, a jak říká jeden ze spokojených zákazníků, osvícení venkovního stromu je velice přesvědčivé. A to tak, že si přátelé spletli laserové osvícení se zavěšenými žárovičkami.

Na ukázku svítivosti projektoru Laserworld se můžete podívat v následujícím videu.

Laserworld GS-250RGB Move Garten-Laser


Vyhodnocení recenze vánočních laserových projektorů

Laserové LED projektory pro venkovní i vnitřní použití se obecně těší velké oblibě, protože dokážou vytvořit krásné vánoční osvětlení během chvilky bez složité instalace.

Některé nabízejí více světelných programů a motivů, jiné (vločky) jsou úspornější, což se však příznivě promítne na ceně.

Praktický je například projektor s časovačem, o nějž se nemusíte vůbec starat. V určený čas se zapne a vypne sám a nemusíte tak stále myslet na to, jestli vám zbytečně nespotřebovává elektrickou energii za denního světla.

I tak jsou ale LED projektory úsporné a rozhodně se vyplatí oproti klasickým žárovkám.

V následující tabulce se můžete podívat na hlavní výhody a nevýhody vánočních laserových projektorů z naší recenze.

 Star projektorProjektor EMOSÚsporná laserová showProjektor-VločkyProjektor SANICOOsvětlení Laserworld
VýhodyObrovská plocha osvícení, vysoká kvalita za nižší cenuNízká pořižzovací cenaÚsporné LED diodyVelký dosah, nerušivé bílé motivy vloček, příznivá cenaMnoho svítivých režimůSnadná instalace, bezkonkurenční svítivost
Nevýhody – – – Pouze jeden program se sněhovými vločkamiKratší dosah svítivostiPouze jeden světelný program, kratší přívodní kabelHorší pro využití v interiéruVysoká pořizovací cena

Obrovský výběr produktů a rychlé doručení.

Sdílejte svým přátelům:

Milan & Ondra

Milan & Ondra

Vánoce nás prostě baví. Na webu Vanocnisen.cz vám chceme ukázat ty nejlepší recepty, dekorace a informace o Vánocích na jednom místě. Chybí nám zde něco? Dejte nám vědět a inspirujte se s námi! :)