Nejlepší vánoční laserové osvětlení s instalací do 5 minut

Koupili jste si nový rodinný domek, ale stále mu něco chybí?

Co takhle si ještě pořídit vánoční laserový projektor a vytvořit pravou nefalšovanou laser show?

Nevíte jaké? Nevadí, my vám s tím poradíme! 

Také se rok co rok snažíte co nejlépe vyzdobit dům pomocí venkovního vánočního osvětlení, jako jsou světelné řetězy, LED rampouchy nebo třeba světelné dekorace, ale aspoň jednou byste to rádi udělali trochu jinak?

Co když kromě klasických světýlek pořídíte ještě vánoční laserové osvětlení domu a naštvete tak závistivé sousedy. Navíc, pokud se vám nebude chtít věšet světelné řetězy a rozmotávat kabely, vystačíte si jen s laserovým projektorem, který se o všechno postará za vás.

Vánoční laserový projektor Star Shower

Pokud hledáte něco unikátního, čím svým otravným sousedům vyrazíte dech a oni zůstanou s pusou dokořán, pak je to právě Star Shower laserová lampa. Tato novinka, si získala popularitu po celém světě a Česká republika samozřejmě nezůstala pozadu.

Mezi světelnými dekoracemi je to naprostá bomba, protože díky tomuto senzačnímu systému dokážete rozsvítit během jedné sekundy tisíce hvězdiček a to nejen v interiéru, ale zejména v exteriéru.

Přestože se může využívat při mnoha příležitostech, jako jsou grilovací či zahradní párty, narozeninové večírky, rodinné oslavy a podobně, nejúžasnější je tento vánoční laser projektor na dům jako součást vánoční výzdoby.

Zdroj: alza.cz

Star Shower Motion využijete v podstatě kdykoliv a v kteroukoliv roční dobu. Stejnou službu vám prokáže na zimní zahradě pokryté sněhem jako na jaře, když se příroda teprve probouzí. Provozní teplota se pohybuje od -30°C do + 40°C.

Jak toto laserové vánoční osvětlení funguje?

To nejlepší na celém led projektoru je fakt, že si vystačíte s jediným konektorem a váš domov bude zářit tisíci světel, respektive se rozzáří 6 000 úžasně zářících hvězd, které vykouzlí přímo pohádkovou atmosféru. Stačí stisknout jen jedno tlačítko a hvězdy se rozzáří po celé siluetě domu, včetně oken, střechy atd., zkrátka od střechy až k zemi budou žhnout hvězdy. Dobře umístěný Star Shower Motion skvěle osvítí téměř celý pozemek i s domem.

Tento projektor vánočního osvětlení instalujete na zahradu a zapnete buď pohybující se efekty nebo fixní světelné body. Výhodou projektoru je tichý a velice silný motor, který po zapnutí uvádí do pohybu světelnou spektrální přepážku, takže jakmile stisknete tlačítko, získáte pocit, že jste uprostřed galaxie.

Zřejmě největší výhodou je, že po zapnutí, tedy stisknutí knoflíku je na výběr zhruba tisíc různorodých vzorů, postačí si jen vybrat jeden vzor, který se vám nejvíce líbí a ten nastavit pro uložení, což provedete stiskem tlačítka, čímž světelný vzor či chcete-li efekt, zafixujete. Dalším stiskem knoflíku se světelné efekty znovu rozhýbou.

Plocha, kterou dokáže osvítit, se pohybuje do 300 m2 a úspora na elektrické energii činí celých 99 %, což už stojí za uváženou.

Specifikace vánočních laserových projektorů

Na výběr máte klasický a pohyblivý režim se zeleným nebo červeno-zeleným efektem barev. Tento stylový vánoční led projektor je velmi robustní, odolá dešti, sněhu i přímému slunečnímu záření. Díky kvalitnímu provedení je nemožné jakkoliv poškodit systém povětrnostními vlivy.

Osvětlení zhruba 300 m2 je více než uspokojivé, navíc skvěle funguje i na vzdálenost 100 metrů.

Maximální svítivost a dokonale efekty zajistí více než 6 000 světelných bodů, které vám zajistí nezapomenutelný zážitek i obdiv závistivých sousedů. Součástí Star Shower Motion je i světelný snímač. Ten se postará o automatické zapínání za soumraku a naopak vypínání když se začne rozednívat.

Hodnocení vánočního venkovního laserové projektoru

Co potěší?

  • krásné světelné efekty
  • osvětlení domu i okolí na velké ploše
  • dlouhý dosvit
  • pěkný design

Co nepotěší?

  • senzor občas nereaguje a lampa ve dne nevypíná
 

Led vánoční projektor pro osvětlení domu

Zdroj: alza.cz

Pokud chcete vytvořit něco nevšedního, pak je to bezesporu vánoční laserové osvětlení domu, k čemuž vám poslouží tenhle praktický pomocník. Vůbec nezáleží na tom, že už máte dům vyzdobený vánočními světýlky, Star Shower můžete použít jen k dotvoření celé sv3áteční atmosféry, neboť jak už víme, symbolem Vánoc je světlo.

Čím více světla, tím více radosti. Vánoční projektor zkrátka zabodnete do země na zahradě, nastavíte požadovaný směr, kam má svítit a potom už jen zasunete zástrčku do zásuvky. Váš dům se rázem ponoří do záplavy tisíce hvězd v různých barvách. Obsáhne celou plochu domu a navodí příjemnou sváteční atmosféru.

Specifikace projektoru vánočního osvětlení

Podobně jako předchozí výrobek, se i tento hodí na dokreslení sváteční atmosféry coby venkovní osvětlení, které osvítí váš dům úchvatnými barevnými hvězdičkami, které jsou promítány holograficky na jakýkoliv povrch.

Výhodou je, že když už do vánočního projektoru investujete penízky, můžete jej hravě využít i při jiných příležitostech. Oslavy narozenin, firemní večírky, párty na zahradě atd., jednoduše jakákoliv akce se už bez vánočního projektoru na dům neobejde.

Star Shower vytváří neuvěřitelný 3D efekt a zároveň má zcela minimální nároky na spotřebu elektrické energie. Nehledě na to, že instalace je tak jednoduchá, že to zvládne opravdu každý, bez ohledu na pohlaví.

Vzhledem k tomu, že je tento projektor možné používat jak v exteriérech, tedy venku, tak v interiérech, takže se může klidně použít jako noční světýlko pro děti v jejich pokojíčku.

Velkou výhodu Star Shower je nízká spotřeba elektrické energie, kdy spotřebuje naprosté minimum v podobě 1 % energie oproti klasickému dekoračnímu osvětlení.

Na výrobu byl použit stabilní plast, který si poradí se všemi povětrnostními podmínkami, takže přežije déšť, vítr i sníh.

Nakupte v ověřeném eshopu Kokiskashop.cz

Už vás nebaví složitě instalovat světelné řetězy na dům a po adventu je zase sundavat?

Nebo prostě jen hledáte něco nového, originálního a neokoukaného pro vánoční výzdobu domu?

Pak by pro vás mohlo být řešením vánoční laserové osvětlení.

Tento typ světelné dekorace si získává stále více příznivců, protože je jednoduchý na ovládání a zároveň nabízí opravdu velké množství světelných efektů a motivů.

Žádné lezení po žebřících, žádné rozčilování se se zamotanými kabely.

Díky světelným LED projektorům se váš dům během několika minut promění ve hru barev a světel, která se budou řídit vaším aktuálním přáním a vkusem.

Které vánoční laserové projektory stojí za vyzkoušení a jaké jsou jejich hlavní výhody a nevýhody?

Jak laserové vánoční osvětlení funguje?

Základní předností vánočního laserového osvětlení je to, že dokáže vyzdobit velkou plochu domu, bytu či jiných ploch jen za využití laserových paprsků.

Stačí pouze instalovat osvětlení do zahrady nebo interiéru a následně zvolit světelný program nebo dobu svícení. Jednotlivé LED  světelné projektory mají různé programy – lze volit barvy, intenzitu světla, pohyb, střídání jednotlivých programů i motivy.

Obvykle je laserové osvětlení napájeno elektrickým kabelem a dosah světel se pohybuje zhruba od 3 do 20 metrů. Projektory bývají lehké, takže se není třeba obávat složité manipulace. Ovládání bývá zjednodušeno díky dálkovému ovladači.

Tento typ osvětlení je vhodný pro využití v exteriéru i interiéru, můžete tak díky němu oživit vnitřní vánoční atmosféru nebo jej využít například na večírek či diskotéku.

Nyní už se pojďme podívat na jednotlivé laserové projektory, které by pro letošní rok mohly snadno vykouzlit pohádkovou vánoční atmosféru i u vás doma.

Venkovní LED projektor s motivem vloček – zimní krajina během vteřiny

Tento LED vánoční projektor pro osvětlení domu vytváří efekt pohyblivých sněhových vloček, které budou na zdi nepřehlédnutelné.

Světelný projektor je možné využít venku i vevnitř, elektrické napájení je umožněno díky 3 metry dlouhému přívodnímu kabelu.

Jak velkou plochu lze s tímto LED projektorem osvítit?

Plocha osvětlení se odvíjí od vzdálenosti světelného zdroje od fasády domu. Nejlepší efekt získáte ze vzdálenosti 3 – 12 metrů. Projektor vytvoří několik vloček bílé barvy.

Na to, jak by mohla vánočně laděná zeď vašeho domu díky vločkám vypadat, se můžete podívat v následujícím videu:

Ze vzdálenosti 3 metrů osvítíte plochu o velikosti 6 m², ovšem z 12 metrů už se může jednat o plochu 80 m². V případě exteriéru je vhodné zvolit větší vzdálenost, aby byl efekt co nejvýraznější, v interiéru postačí zmíněné 3 metry od místa, kam chcete vločky promítat.

Hlavici, která promítá laserové paprsky, lze nastavit do libovolné polohy. V bytě si tak například můžete zvolit, zda budou vločky “pobíhat” po stěnách či stropě. Mírnou nevýhodou může být příliš osvětlený nebo nerovný povrch, na němž vločky tolik nevyniknou.

Cenově se tento venkovní vánoční projektor pohybuje od 949 Kč.

Vánoční LED projektor s časovačem je snadný na ovládání

Následující laserové vánoční osvětlení přichází ve formě dvoubarevného projektoru, který v sobě skrývá celkem 8 světelných motivů ve svátečním duchu.

Zeď domu díky němu můžete osvítit zelenou a červenou barvou a zvolit si, zda chcete mít na fasádě veselé sněhuláky, nebo třeba jen decentní hvězdičky.

Tento vánoční laserový projektor dokáže osvítit plochu až o velikosti 20 x 20 m a stejně jako předchozí led osvětlení může být využit do interiéru i exteriéru.

Výhodou je nejen dlouhý přívodní kabel (5 m), ale také dálkové ovládání, díky němuž lze libovolně přepínat mezi jednotlivými programy do vzdálenosti 15 metrů.

Projektor lze venku upevnit díky zápichu do země. A jak vlastně laserové efekty vypadají? Podívejte se ve videu.

Vzhledem k uživatelským recenzím si tento projektor vede dobře. LED projektor s časovačem pořídíte od 1699 Kč.

Úsporná laserová show díky LED diodám

Pro osvětlení plochy až do 80 metrů čtverečních je určen následující světelný projektor. Ve vzdálenosti od 3 do 12 metrů vykouzlí podobně jako předchozí projektor červeno-zelené vánoční kombinace, které mohou být jak statické, tak pohyblivé.

K napájení poslouží přívodní kabel dlouhý 3 metry a úsporné LED diody zajistí, že se po Vánocích neprohnete pod předraženými účty za elektřinu.

Laser projektor lze využít jak během Vánoc, tak i přes rok. Můžete volit mezi vánočními motivy i jednoduchými bodovými světly, které lze využít například na svatební párty.

Otočnou hlavici lze nastavit do různých úhlů, pro venkovní použití slouží zápich do země. Promítání laserových světel na zeď je i pro letošní rok velice trendy! Tento model pořídíte od 1181 Kč.

Vyhodnocení recenze vánočních laserových projektorů

Laserové LED projektory pro venkovní i vnitřní použití se obecně těší velké oblibě, protože dokážou vytvořit krásné vánoční osvětlení během chvilky bez složité instalace.

Některé nabízejí více světelných programů a motivů, jiné (vločky) jsou úspornější, což se však příznivě promítne na ceně.

Praktický je například projektor s časovačem, o nějž se nemusíte vůbec starat. V určený čas se zapne a vypne sám a nemusíte tak stále myslet na to, jestli vám zbytečně nespotřebovává elektrickou energii za denního světla.

I tak jsou ale LED projektory úsporné a rozhodně se vyplatí oproti klasickým žárovkám.

V následující tabulce se můžete podívat na hlavní výhody a nevýhody vánočních laserových projektorů z naší recenze.

 Projektor-VločkyProjektor s časovačemProjektor 3-12 m
VýhodyVelký dosah, nerušivé bílé motivy vloček, příznivá cenaČasovač, přepínání mezi programy díky dálkovému ovládání, velký dosahVelký dosah, snadná instalace, úsporné LED diody
NevýhodyPouze jeden světelný program, kratší přívodní kabelVyšší pořizovací cenaKratší přívodní kabel, bez časovače

Nakupte v ověřeném eshopu Kokiskashop.cz

Sdílejte svým přátelům:

Nejlepší vánoční laserové osvětlení s instalací do 5 minut
4.9 (98.18%) 11 hodnocení

Milan & Ondra

Milan & Ondra

Vánoce nás prostě baví. Na webu Vanocnisen.cz vám chceme ukázat ty nejlepší recepty, dekorace a informace o Vánocích na jednom místě. Chybí nám zde něco? Dejte nám vědět a inspirujte se s námi! :)