Víte jak vybrat kvalitní vánoční laserové osvětlení?

Koupili jste si nový rodinný domek, ale stále mu něco chybí?

Co takhle si ještě pořídit laserové vánoční osvětlení na dům a vytvořit pravou nefalšovanou laser show?

Nevíte jaké? Nevadí, my vám s tím poradíme!

Také se rok co rok snažíte co nejlépe vyzdobit dům pomocí venkovního vánočního osvětlení, jako jsou světelné řetězy, LED rampouchy nebo třeba světelné dekorace, ale aspoň jednou byste to rádi udělali trochu jinak?

Co když kromě klasických světýlek pořídíte ještě vánoční laserové osvětlení domu a naštvete tak závistivé sousedy. Navíc, pokud se vám nebude chtít věšet světelné řetězy a rozmotávat kabely, vystačíte si jen s venkovním vánočním projektorem, který se o všechno postará za vás.

Nedávno jsem narazila na zajímavé vánoční projektory, s nimiž budete mít dům plný světel, aniž byste pověsili byť jen jedinou LED diodu. Představme si teď dva zajímavé modely, kterým je Star Shower a jeho neméně zajímavý bráška Star Shower Motion.

Vánoční osvětlení: Star Shower Motion led projektor

Zdroj: alza.cz

Pokud hledáte něco unikátního, čím svým otravným sousedům vyrazíte dech a oni zůstanou s pusou dokořán, pak je to právě Star Shower laserová lampa. Tato novinka, si získala popularitu po celém světě a Česká republika samozřejmě nezůstala pozadu.

Mezi světelnými dekoracemi je to naprostá bomba, protože díky tomuto senzačnímu systému dokážete rozsvítit během jedné sekundy tisíce hvězdiček a to nejen v interiéru, ale zejména v exteriéru.

Přestože se může využívat při mnoha příležitostech, jako jsou grilovací či zahradní párty, narozeninové večírky, rodinné oslavy a podobně, nejúžasnější je tento vánoční projektor na dům jako součást vánoční výzdoby.

Star Shower Motion využijete v podstatě kdykoliv a v kteroukoliv roční dobu. Stejnou službu vám prokáže na zimní zahradě pokryté sněhem jako na jaře, když se příroda teprve probouzí. Provozní teplota se pohybuje od -30°C do + 40°C.

 

 

Jak toto laserové vánoční osvětlení funguje?

To nejlepší na celém projektoru je fakt, že si vystačíte s jediným konektorem a váš domov bude zářit tisíci světel, respektive se rozzáří 6 000 úžasně zářících hvězd, které vykouzlí přímo pohádkovou atmosféru. Stačí stisknout jen jedno tlačítko a hvězdy se rozzáří po celé siluetě domu, včetně oken, střechy atd., zkrátka od střechy až k zemi budou žhnout hvězdy. Dobře umístěný Star Shower Motion skvěle osvítí téměř celý pozemek i s domem.

Tento projektor vánočního osvětlení instalujete na zahradu a zapnete buď pohybující se efekty nebo fixní světelné body. Výhodou projektoru je tichý a velice silný motor, který po zapnutí uvádí do pohybu světelnou spektrální přepážku, takže jakmile stisknete tlačítko, získáte pocit, že jste uprostřed galaxie.

Zřejmě největší výhodou je, že po zapnutí, tedy stisknutí knoflíku je na výběr zhruba tisíc různorodých vzorů, postačí si jen vybrat jeden vzor, který se vám nejvíce líbí a ten nastavit pro uložení, což provedete stiskem tlačítka, čímž světelný vzor či chcete-li efekt, zafixujete. Dalším stiskem knoflíku se světelné efekty znovu rozhýbou.

Plocha, kterou dokáže osvítit, se pohybuje do 300 m2 a úspora na elektrické energii činí celých 99 %, což už stojí za uváženou.

Specifikace Star Shower Motion

Na výběr máte klasický a pohyblivý režim se zeleným nebo červeno-zeleným efektem barev. Tento stylový vánoční projektor je velmi robustní, odolá dešti, sněhu i přímému slunečnímu záření. Díky kvalitnímu provedení je nemožné jakkoliv poškodit systém povětrnostními vlivy.

Osvětlení zhruba 300 m2 je více než uspokojivé, navíc skvěle funguje i na vzdálenost 100 metrů.

Maximální svítivost a dokonale efekty zajistí více než 6 000 světelných bodů, které vám zajistí nezapomenutelný zážitek i obdiv závistivých sousedů. Součástí Star Shower Motion je i světelný snímač. Ten se postará o automatické zapínání za soumraku a naopak vypínání když se začne rozednívat.

Hodnocení vánočního venkovního laserové projektoru

Co potěší?

  • krásné světelné efekty
  • osvětlení domu i okolí na velké ploše
  • dlouhý dosvit
  • pěkný design

Co nepotěší?

  • senzor občas nereaguje a lampa ve dne nevypíná

 

Vánoční osvětlení: Star Shower laserový projektor

Zdroj: alza.cz

Pokud chcete vytvořit něco nevšedního, pak je to bezesporu vánoční laserové osvětlení domu, k čemuž vám poslouží tenhle praktický pomocník. Vůbec nezáleží na tom, že už máte dům vyzdobený vánočními světýlky, Star Shower můžete použít jen k dotvoření celé sv3áteční atmosféry, neboť jak už víme, symbolem Vánoc je světlo.

Čím více světla, tím více radosti. Vánoční projektor zkrátka zabodnete do země na zahradě, nastavíte požadovaný směr, kam má svítit a potom už jen zasunete zástrčku do zásuvky. Váš dům se rázem ponoří do záplavy tisíce hvězd v různých barvách. Obsáhne celou plochu domu a navodí příjemnou sváteční atmosféru.

Specifikace projektoru vánočního osvětlení

Podobně jako předchozí výrobek, se i tento hodí na dokreslení sváteční atmosféry coby venkovní osvětlení, které osvítí váš dům úchvatnými barevnými hvězdičkami, které jsou promítány holograficky na jakýkoliv povrch.

Výhodou je, že když už do vánočního projektoru investujete penízky, můžete jej hravě využít i při jiných příležitostech. Oslavy narozenin, firemní večírky, párty na zahradě atd., jednoduše jakákoliv akce se už bez vánočního projektoru na dům neobejde.

Star Shower vytváří neuvěřitelný 3D efekt a zároveň má zcela minimální nároky na spotřebu elektrické energie. Nehledě na to, že instalace je tak jednoduchá, že to zvládne opravdu každý, bez ohledu na pohlaví.

Vzhledem k tomu, že je tento projektor možné používat jak v exteriérech, tedy venku, tak v interiérech, takže se může klidně použít jako noční světýlko pro děti v jejich pokojíčku.

Velkou výhodu Star Shower je nízká spotřeba elektrické energie, kdy spotřebuje naprosté minimum v podobě 1 % energie oproti klasickému dekoračnímu osvětlení.

Na výrobu byl použit stabilní plast, který si poradí se všemi povětrnostními podmínkami, takže přežije déšť, vítr i sníh.

Hodnocení vánočního laserového osvětlení Star Shower

Co potěší?

  • jednoduchá manipulace
  • snadný způsob světelné výzdoby
  • kvalitní materiál
  • pěkný design

Co nepotěší?

  • krátký kabel

Nakupte v ověřeném eshopu Alza.cz

 

Víte jak vybrat kvalitní vánoční laserové osvětlení?
5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *