Srovnání vánočních podložek pod stromeček na jednom místě. Jak vybrat tu nejlepší?

I letos si chcete pořídit nádherný živý vánoční stromeček, který celou domácnost zalije nádhernou vůní jehličí?

Neváhejte, poradíme, jak se po konci svátků nebát nepořádku a přitom mít doma hezkou dekoraci.

Pojďte s námi vybrat ideální podložku pod vánoční stromek.

Recenze i tipy najdete zde.

Nebesky modrá podložka pod stromeček

Hezká vánoční sukně pod stromeček schová nevzhledný stojan, ale navíc propůjčí vaší vánoční výzdobě luxusní a okázalý vzhled. Každý host si všimne, že myslíte i na nepatrné detaily, ohromnou výhodou je snadnější povánoční úklid.

Výhody:Nevýhody:
hezký vzhledžádné
ideální průměr
provázky na uchycení
Parametry produktu
Výrobce:4Home
Průměr:95cm
Materiál:100% polyester

Podložka z juty pod vánoční strom

Vyberte si pod svůj vánoční stromeček krásnou podložku z juty, která svým přírodním vzhledem neurazí a zároveň vám prakticky poslouží.

Funkční pomůcka, díky které nebude povánoční úklid tak tragický. Nádherný dekor doplňuje francouzský nápis.

Parametry produktu
Výrobce:Atmosphera
Průměr:90 cm
Materiál:juta

Bílý vánoční koberec s punčochou

Hebký koberec v bílé barvě je ideální pro všechny interiéry i výzdoby. Svou podobou se hodí všude, navíc vás nadchne jemným motivem sněhové vločky. Součástí je také punčocha na stromek či krb, která komplet hezky doplní. Na koberec můžete rozmístit další dekorace, po Vánocích jej snadno složíte a uklidíte pro další ročník. Krása se zde snoubí s užitečností.

Parametry produktu
Výrobce:Nabytek XL
Průměr:90 cm
Materiál:100% polyester

Vánoční sukně pod stromek v klasickém vzhledu

Slavnostní náladu podpoří fakt, že po Vánocích, koneckonců i během nich, nebudete muset tolik uklízet, protože tato podložka nejenže schová vše nehezké, ještě z ní snadno vysajete opadané jehličí.

Vánoční podložka pod stromek v jedinečném a klasickém motivu vám letos doma nesmí chybět.

Parametry produktu
Výrobce:lena multiobchod
Průměr:90 cm
Materiál:neuvedeno

Vánoční koberec s kožíškem

Nenechte vyprchat krásu nádherně zdobeného stromečku tím, že pod ním bude neustále napadané jehličí či nehezký kmínek s podstavcem.

Koberec s kožíškem je vhodný do všech interiérů a dodá vašemu stromu nadpozemský vzhled. Vkusná a krásná vánoční dekorace, která všem vezme slova, protože jim bude pod stromečkem připomínat čerstvě napadaný sníh.

Parametry produktu
Výrobce:Springos
Průměr:115 cm
Materiál:polyester

Praktická podložka pod vánoční stromeček

Tato jedinečná vánoční podložka vás nadchne v případě, že hledáte k vánočnímu stromečku něco, co zakryje spodní část se stojanem. Tento produkt působí jako květináč a pozvedá samotnou krásu stromku. Pro všechny náročné dekoratéry i ty, kterým je nevzhledný stojan trnem v oku.

Barva je hnědá, vzhledově připomíná ratan, podložka je vyrobena z plastu, což zaručuje snadnou údržbu.

Parametry produktu
Výrobce:vidaXl
Průměr:Průměr horní části: 48 cmPrůměr dna: 54 cmVýška: 19,5 cm
Materiál:plast

Hledáte-li průřez těmi nejlepšími dekoracemi, přinášíme vám tipy a recenze ozdob na vánoční stromeček, díky kterým si snadno a rychle vyberete ty nejlepší!

Porovnání nejdůležitějších parametrů vánočních koberců pod stromeček

VýrobceØUrčeníCenaMateriál
Nebesky modrá podložka pod stromeček4Home95univerzální259 Kčpolyester
Podložka z juty pod vánoční stromAtmosphera90Vánoce239 Kčjuta
Bílý vánoční koberec s punčochouNabytek XL90Vánoce504 Kčpolyester
Vánoční sukně pod stromek v klasickém vzhledulena multiobchod90Vánoce299 Kčneuvedeno
Vánoční koberec s kožíškem
Springosuniverzální619 Kčpolyester
Praktická podložka pod vánoční stromečekvidaXl48univerzální723 Kčplast

Největší výrobci vánočních podložek pod stromek

SpringosSpolečnost Springos nabízí celou řadu různorodých produktů. Je distributorem, a také výrobcem produktů pro sport, fitness, hobby, domácnost a zahradu.
vidaXLTaké vida XL nabízí zákazníkům celou řadu komponentů pro dům a zahradu, včetně nábytku, ale také příkladně sportovních potřeb. Vida Xl distribuuje vlastní značku, stejně tak i další kvalitní značky na trhu.

Pokud chcete nechat svůj domov po celou zimu nádherně svítit, přinášíme vám přehled nejlepších vánočních světelných dekorací. Vyberte si dle svého vkusu!

Vánoce dělají detaily

Když dekorujete svůj domov na Vánoce, je důležité myslet na mnoho různých detailů, aby bylo vaše prostředí krásné a pohodlné. Zde je seznam toho, na co nesmíte zapomenout.

Je samozřejmostí, že si krásně nazdobíte vánoční stromeček, který bude svítit všemi světly. Použijte LED světla, která jsou bezpečná a energeticky úsporná, podložka pod vánoční stromek zase zajistí výrazně pohodlnější úklid po svátcích. Když se však vrhnete na celou místnost, každý kout si zaslouží vaši pozornost. Na okna přidejte vánoční svícny a girlandy, na vstupní dveře pověste věnec, stuhy a ozdoby nádherně vánočně sladí i veškeré dveřní trámy. Stěny jsou jako nepomalovaný obraz, i ony jistě pookřejí s vánočními obrázky či řetězy.

Nádherná domácnost zdobená vánočními světýlky, v popředí mladá rodina s miminkem.
zdroj: freepik.com

Během stolování použijte vánoční ubrus a podtácky. Využijte vánoční nebo zimní motivy na nádobí a sklenicích, na střed stolu pak musí přijít svícen či jiná dominantní ozdoba.

Pro vaše vánoční pohodlí smíte využít také vonné svíčky nebo aroma difuzéry s vůní vanilky, skořice nebo jehličí. Pusťte si vánoční hudbu nebo vytvořte playlist s vánočními písněmi dle vlastního vkusu. Připravte si teplé deky a polštáře pro pohodlné chvíle u krbu nebo při sledování vánočních filmů. I bytovému textilu budou slušet vánoční tóny.

Chvíle strávené s rodinou jsou to nejcennější, co vás během Vánoc čeká, proto je o to krásnější, že budete skvěle připraveni a užijete si je do posledního detailu.

Často kladené otázky

Může být vánoční koberec využitý i po vánočních svátcích?

Ano, vánoční koberec může být používán i po vánočních svátcích, pokud je jeho design univerzální a není závislý pouze na vánočním motivu. Existují vánoční koberce, které mají obecnější vzory nebo barvy a nemají výrazné vánoční motivy.

Existují speciální vánoční koberce pro děti nebo domácí zvířata?

Ano, existují speciální vánoční podložky navržené s ohledem na děti, nebo na domácí zvířata. Tyto koberce mají několik specifických vlastností, které je dělají vhodnými pro tyto zvláštní potřeby. U dětí hraje prim bezpečnost, odolnost, protiskluzový povrch. Domácí zvířata zase potřebují koberec, který se dobře udržuje a odolává pachům.

Hledáte-li něco, co zaručeně rozžehne tváře vašich ratolestí, vsaďte na skvělé adventní kalendáře pro děti, prohlédněte si ty nejlepší!

Vánoční sukně pod stromek je skvělý způsob, jak ostatním říci, že myslíte na sebemenší detaily, když se na svátky připravujete. Vyberte si vhodnou podložku pod vánoční stromek právě pro vaši domácnosti s námi a my vám garantujeme, že budete spokojeni stejně, jako všichni návštěvníci, kteří si budou užívat pohled na vaši skvěle sladěnou domácnost.

X