Plníme sny, nejen o Vánocích

Vánoce už jsou za dveřmi a s nimi kouzelné dny, kdy se sejde celá rodina a všichni si společně užívají kouzelné atmosféry, pohádek, cukroví a samozřejmě dárků.

Shánění dárků je dnes ale čím dál obtížnější. Lidé už mají skoro všechno a to, co nemají, si koupí sami. Obzvláště promýšlení dárků pro muže dává vždycky pořádně zabrat.

Pokud mu nechcete dát měkké dárky, ze kterých pravděpodobně nebude dvakrát nadšený, většinou se pořádně zapotíte. Letos je to jiné, je tu Adrop a s ním boží dárky nabité emocemi.

Splňte mu jeho tajné sny

Každý muž má nějaké své tajné sny a touhy, které si sám nesplní, protože si racionálně zdůvodní, že přeci tu jízdu v tom skvělém nadupaném sporťáku nebo seskok padákem nepotřebuje. Teď přichází váš čas.

Možná už dlouho sní o tom, že si vyzkouší pocit, který doprovází volný pád. Proč ne! Až hodina v simulátoru volného pádu mu na tváři vykouzlí dlouhotrvající úsměv a v srdci zanechá úžasný pocit euforie. Po instruktáži se proletí v unikátním větrném tunelu, kde proudí vzduch rychlostí až 280 km/h a už nikdy nebude chtít dělat nic jiného.

A nebojte, je to naprosto bezpečná zábava, zkušení instruktoři tam za rok s lidmi nalétají až 300 tisíc minut, což je zhruba 208 celých dní! Dalo by se říct, že to tedy mají plně pod kontrolou. Možná že by to měl raději i s výhledem, pak mu dopřejte rovnou tandemový seskok padákem až ze 4 tisíc metrů.

Pro milovníka nadupaných supersportů

Pokud ho více než cokoli jiného láká volant a všechno, co voní benzínem a má ideálně několik stovek koní pod kapotou, kteří zrychlí z nuly na 100 za 3 sekundy, pak je tady pro něj celá našlápnutá kategorie auto-moto.

Možná by se mu líbilo vyzkoušet si, jaké pocity asi v řidiči vyvolá projížďka na okruhu v jednom z nejrychlejších aut světa Ariel Atom nebo jízda ve Ferrari 458, anebo v jakémkoli jiném sporťáku.

Sám by si pravděpodobně dokázal vymyslet desítky logických důvodů, proč si to sám nekoupí. Jenže Vánoce jsou dobou splněných snů, tak mu to dopřejte, bude zářit radostí.

Dárek, který může zachránit život

Za volantem dnes trávíme stále více času a auta jsou stále lepší. Ať už je v něm pořád, anebo ho využívá jenom pro dopravu do a z práce, bylo by dobré, aby jej perfektně ovládal a přesně věděl, jak se v jaké situaci zachovat.

Nejlepší možností je si ve škole smyku nanečisto vyzkoušet všechny možné krizové situace a naučit se, jak reagovat. Takový trénink naučí každého řidiče reagovat téměř podvědomě a může mu tak v daný okamžik zachránit i život.

V kurzu bezpečné jízdy mu zkušení instruktoři vysvětlí a názorně ukážou, co dělat, když dostane smyk nebo aquaplaning a nechají jej si vše dostatečně vyzkoušet. Užije si skvělou zábavu, adrenalin a získá spoustu nových a užitečných zkušeností. Pokud už nasbíral nějaké trestné body, po kurzu bezpečné jízdy s odpočtem bodů si může až 3 odečíst. Tak proč nespojit příjemné s užitečným?

Má raději offroad stroje, gurmánské zážitky, nebo třeba masáže? Není problém, stačí se podívat do nabídky Adropu.cz, kde je více než 280 zážitků a vybrat to pravé.

Last minute dárky nejsou problém

Občas se stane, že musíte vybírat dárky až na poslední chvíli. Obchody už mají zavřeno, anebo nemají to pravé zboží, e-shopy vám dárky k Vánocům doručí v půlce ledna a vy nevíte kudy kam. Pokud se rozhodnete pro adropácký zážitek jako dárek, budete ho mít do minuty v ruce. To je parááááda.

Další zajímavé tipy

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.