Chytré Twinkly vánoční osvětlení na stromeček nebo dům. Recenze & tipy na jednom místě!

Chcete letos ozdobit váš dům nebo stromeček něčím netradičním?

Toužíte po záři a jasu, jaká ještě ve vaší ulici neměla obdoby?

V tom případě jste jistě slyšeli o Twinkly! Vánočním osvětlení, které vám svou nabídkou tvarů, barev a schopností jednoduše učaruje.

Pokud jste technický typ, jistě vás osloví možnost hrát si se svými světýlky prostřednictvím mobilní aplikace a nastavit je dle svých nejtajnějších představ.

Vyberte si s námi podle recenzí světýlek Twinkly právě teď!

Láká vás vánoční laserové osvětlení na váš dům? Neváhejte, naše recenze vám představí nejlepší kousky na trhu!

Barevná světýlka Twinkly ovládané aplikací

Kreativita a fantazie jsou na vaší straně, protože s těmito světýlky můžete vytvořit, co se vám jen zamane. Každé světýlko je samostatné a vy jej můžete s aplikací ovládat dle libosti. Pomocí aplikace zmapujete přesnou polohu rozmístěných světýlek a hra může začít!

Přehrávat zde můžete i pokročilé efekty, které jsou součástí galerie nebo si můžete vytvořit vlastní.

Parametry produktu
Výrobce:Twinkly
Barvy: od RGB škály s červeným, modrozeleným a žlutým polem k ledově stříbrným a teplým zlatým odstínům
Počet světýlek: 250 kusů
Délka napájení: 3,5 m
Délka osvětlení: 20 m
Výstup adaptéru:24 V (1,0 A)
Napájení:USB
Životnost:více než 30 000 h
Bluetooth, Wi-Fi:ano
Venkovní:ano

Inteligentní stříbrno-zlatý světelný řetěz Cluster

Revoluce ve vánoční výzdobě přichází s chytrým vánočním osvětlením Twinkly. Každou LED žárovku ovládáte prostřednictvím aplikace na vašem chytrém zařízení pomocí rozhraní Bluetooth a Wi-Fi.

Twinkly Cluster je široký řetěz vhodný na vánoční stromky, sloupky a jiné objekty. Milujete rozmanitost? Chytré LED žárovky Twinkly nabízejí mnohem více než jen pár programů, jaké nabízejí běžné řetězy.

Gold Edition nabízí odstíny od chladných ledových barev přes teplé jantarové až po elegantní zlatavé krůpěje. Ohromte svou rodinu a přátele dechberoucím vystoupením, které vánočnímu období dodá ten pravý šmrnc. Víte, co chcete? Nastavte si vše podle svého gusta! Máte nápad? Vyberte si z rozsáhlé knihovny efektů. Chcete osvětlit terasu? Díky standardizované konstrukci IP44 si chytrý řetěz Twinkly poradí i s nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Twinkly Cluster Lights
Parametry produktu
Výrobce:Twinkly
Barvy: od ledově stříbrných až k teplým zlatým odstínům
Počet světýlek: 400 kusů
Délka napájení: 2,5 m
Délka osvětlení: 6 m
Výstup adaptéru:24 V (1,0 A)
Napájení:síťové
Životnost:více než 30 000 h
Bluetooth, Wi-Fi:ano
Venkovní:ano

Vánoční věnec na dveře s chytrými světýlky

Nejmodernější technologie se snoubí s tímto inteligentním LED vánočním věncem, který můžete doma snadno ovládat pomocí aplikace. 50 světýlek na tomto věnci rozžehnete nekonečnou škálou barev, nebo zůstanete klasicky u bílé nebo zlaté. Nezapomeňte, že chytrá světýlka Twinkle lze kombinovat a všechna je jednotně ovládat z mobilu či tabletu.

Tento věnec je vhodný ven.

Parametry produktu
Výrobce:Twinkly
Barvy: od RGB škály s červeným, modrozeleným a žlutým polem k ledově stříbrným a teplým zlatým odstínům
Počet světýlek: 50 kusů
Délka napájení: 2,5 m
Délka osvětlení: x
Výstup adaptéru:24 V (1,0 A)
Napájení:síťové
Životnost:více než 30 000 h
Bluetooth, Wi-Fi:ano
Venkovní:ano

Bílý závěs světýlek Twinkly do okna

Twinkly ICICLE je druh vánočních světýlek ve tvaru rampouchu, který přináší nejmodernější technologii do vaší domácí vánoční výzdoby. Tyto světýlka mají různé barvy, včetně teplého bílého, a mají speciální čočky, které zajišťují rovnoměrné rozložení barev bez ztráty intenzity.

S pomocí Twinkly mobilní aplikace můžete vytvářet různé světelné efekty. Každou LED diodu nastavíte na jinou barvu, což umožňuje vytvářet unikátní a individuální světelné vzory. Aplikace umožňuje i snadné mapování polohy každé LED diody, takže můžete vytvořit přesné efekty na vánočním stromku.

Parametry produktu
Výrobce:Twinkly
Barvy: RGBW
Počet světýlek: 190 kusů
Délka napájení: 5.5 m
Délka osvětlení: 5 m
Provozní napětí:230 V
Napájení:síťové
Bluetooth, Wi-Fi:ano
Venkovní:ano

Žárovky Twinkly ve zlaté a stříbrné pro vaši zahradu

Twinkly Festoon je chytrý světelný řetěz s LED žárovkami, který ovládáte přes aplikaci nebo hlasového asistenta. S délkou 33 stop a 20 AWW LED žárovkami G45 v provedení Gold & Silver, přináší do vaší výzdoby teplo a eleganci. Každá LED dioda má speciální jantarovou, teplou nebo studenou bílou barvu.

Festoon je vhodný pro letní i vánoční období a nabízí možnost individuálního ovládání každé diody, což umožňuje unikátní efekty a barevné animace. Lze snadno konfigurovat pomocí Wi-Fi a Bluetooth přes bezplatnou aplikaci.

Můžete vytvářet vlastní světelné návrhy a animace pomocí průvodce FX Wizard nebo používat připravené efekty. Zařízení propojíte s dalšími zařízeními Twinkly AWW a ovládat jej smíte pomocí hlasových asistentů jako Hey Google a Amazon Alexa. Také reaguje na hudbu a spolupracuje s aplikacemi Apple HomeKit a Homey.

Light up your Summer Nights with Festoon
Parametry produktu
Výrobce:Twinkly
Barvy: jantarová, teplá bílá a studená bílá
Počet světýlek: 40 kusů
Délka napájení: 3 m
Délka osvětlení: 20 m
Vstupní napětí:110-240 V – 50/60 Hz
Výstupní napětí:36W (24V 1,5A)
Bluetooth, Wi-Fi:ano
Venkovní:ano

Chytrý LED pásek se škálou barev

Hledáte vhodné Twinkly osvětlení do interiéru? Pak je zde pro vás inteligentní LED páska, která vás dočista ohromí svými možnostmi.

Krásné osvětlení pomocí linií dodává vánočnímu osvětlení zcela nový rozměr. Pochopitelně ani v tomto případě nechybí knihovna efektů a možnost ovládání pomocí mobilu nebo tabletu.

Parametry produktu
Výrobce:Twinkly
Barvy: RGB (barevné)
Počet světýlek: 100 LED žárovek
Délka napájení: x
Délka osvětlení: 1.5 m
Energetická třída:G
Bluetooth, Wi-Fi:ano
Venkovní:ne

Co jsou to vánoční světýlka Twinkly?

Twinkly je značka vánočních světýlek, která jsou známá pro svá inovativní a chytrá vánoční osvětlení. Twinkly světýlka jsou vybavena integrovanou technologií Bluetooth a Wi-Fi, která umožňuje propojení s chytrými zařízeními, jako jsou telefony nebo tablety. Díky této technologii můžete ovládat a programovat světýlka pomocí mobilní aplikace.

zdroj: freepik.com

Twinkly světýlka umožňují uživatelům vytvářet různé světelné efekty, animace a vzory přizpůsobené jejich představám a náladě. Synchronizujte světla s hudbou nebo je ovládejte hlasovými asistentkami jako je Amazon Alexa nebo Google Assistant. Tyto vlastnosti činí Twinkly vánoční světýlka velmi oblíbená pro sváteční výzdobu.

Je toho kolem vás tolik, že si z pestré škály světel nedovede vybrat? Pomůžeme vám tipy na nejlepší vánoční osvětlení, stačí se inspirovat!

Aplikace světýlek Twinkly, která vám umožní nemožné

Objevte širokou škálu efektů! V aplikaci společnosti Twinkle máte k dispozici bohatou galerii různých světelných efektů, které můžete upravit podle svých představ. Využít můžete také rozsáhlou knihovnu. která se neustále rozšiřuje. 

Jedinečná funkce mapování přidává světelným efektům kousek magie. Stačí namířit fotoaparát telefonu na světla a aplikace se postará o zbytek, sledujte úžasnou práci při které můžete ovládat každé konkrétní světlo a tím vytvořit jedinečné obrazce dle vlastního vkusu.

Twinkly App Controlled Smart Christmas Lights - Christmas Designers

Představujeme vám největšího výrobce inteligentního osvětlení

Twinkly je přední značka chytrého osvětlení, kterou založila italská technologická společnost Ledworks. Začali s cílem přeměnit klasické sváteční dekorace a osvětlovací produkty na chytrá zařízení vhodná pro naši stále více digitální společnost.

Logo společnosti twinkly, která vyrábí inteligentní osvětlení.

Od svého debutu na trhu v roce 2016 se Twinkly rychle etablovala jako globální ikona v oblasti dekorativního osvětlení. S inovativními produkty, které zdobí domovy a prostory po celém světě, způsobila Twinkly opravdovou revoluci ve světě osvětlení. Jejich patentované technologie a pokročilé možnosti umožňují lidem vytvářet úchvatné a jedinečné světelné scény, což z této značky činí průkopníka v oblasti chytrého dekorativního osvětlení.

Twinkly Pro Intelligent Lighting System – Christmas Designers RGB Smart Lights

Porovnání nejdůležitějších parametrů vánočního osvětlení Twinkly

Kusů:Barva:Délka:Exteriér:
Barevná světýlka Twinkly ovládané aplikací
250 barevná/bílá/zlatá20 mano
Inteligentní stříbrno-zlatý světelný řetěz Cluster400bílá/zlatá6 mano
Vánoční věnec na dveře s chytrými světýlky
50barevná/bílá/zlatákulatýano
Bílý závěs světýlek Twinkly do okna
190barevná/bílá/zlatá5 mano
Žárovky Twinkly ve zlaté a stříbrné pro vaši zahradu
40jantarová/bílá/zlatá20 mano
Chytrý LED pásek se škálou barev
100barevná1,5 mne

Proč se vánoční osvětlení Twinkly vyplatí?

Světýlka Twinkly představují větší investici, ale jejich výhody to mohou dalece převýšit. Přinášíme vám srovnání výhod a nevýhod chytrého osvětlení, díky kterému si obhájíte rozhodnutí, proč jít do této živoucí dekorace.

Výhody osvětlení TwinklyNevýhody osvětlení Twinkly
kreativní řešení pro domácnosti i korporacecena
chytré ovládáníomezená kompatibilita
mapovánínáročnější nastavení
preciznost provedení
odolnost
kvalita
nadčasový design

Často kladené otázky

Jaké jsou možnosti programování a efektů s Twinkly světýlky?

Twinkly světýlka nabízejí širokou škálu možností. Různé barevné efekty zahrnují statické barvy, pulzující světla, barevné animace a mnoho dalších. Uživatelé mohou vytvářet pohybové efekty, jako jsou blikající hvězdy, padající sníh nebo svítící srdce.

Jaká je odolnost světýlek Twinkly vůči povětrnostním podmínkám?

Twinkly světýlka mají standardní odolnost vůči povětrnostním podmínkám s krytím IP44. To znamená, že jsou chráněna proti stříkající vodě ze všech směrů, proto jsou vhodná pro použití venku.

Chcete-li svůj domov dekorovat pomocí mrznoucích krás, vyberte si z nejlepších vánočních LED rampouchů!

Plánovali jste pro letošek úchvatnou vánoční show? S Twinkly vánočním osvětlením to bude možné, protože vám splní všechna přání. Vyzdobte svou domácnost tak, jak si vymyslíte v nejbujnější představivosti a ovládejte světýlka za pomoci chytrých aplikací. Garantujeme, že každý, kdo půjde okolo, bude vaší vánoční domácnosti uchvácen.

X