Skvělé humorné dárky pro každého! Rady a tipy, jak vybrat ten pravý najdete zde

Chcete letos všechny obdarovat se špetkou nefalšovaného humoru?

Láká vás představa, že se stanete hvězdou vánočního večírku pro svůj jedinečný důvtip?

Nebo se jen chcete dívat na své nejbližší, jak se dobře baví nad vámi vybraným dárkem?

Dobrá zpráva, vtipné dárky pro celou rodinu s námi můžete vybrat hned teď!

Nevíte, co letos pořídit k Vánocům milovaným tatínkům? Přinášíme vám 20 top dárků pro tátu, které vás povedou správným směrem!

Legrační dárky pro muže

Hledáte vtipný dárek pro muže? Opět se obáváte toho, jak vás letos srandisti převezou a chcete jim také něčím vyrazit dech? Inspirujte se a vyberte si z top nabídky!

Toaletní papír, jako vtipný dárek

Láká vás žertík, který zaručeně pobaví každého obdarovaného? Sice možné žasne nad tím, že mu dáváte k Vánocům jen toaletní papír, následně však ocení váš smysl pro humor, když si všimne, že tato zcela všední věc je opatřena bankovkou vysoké hodnoty, kterou můžete užít naprosto netradičním způsobem.

Parametry produktu:
Výrobce:VO
Výhody:vtipný dárek
originální balení
Nevýhody:nejedná se o celopotisk
menší, než klasický wc papír

Člověče nezlob se pro dospělé

Chcete potěšit svého chlapa hrou, která ho bude zaručeně bavit. Nebo naopak sháníte vtipný dárek pro manželé? Máme pro vás klasickou hru vašeho dětství –  Člověče nezlob se! Ovšem v originálním a nápaditém, malinko alkoholovém zpracování. Figurky nahradí panáky naplněné oblíbeným alkoholem a hra může začít!

Vhodné také jako vtipný dárek pro novomanžele.

Parametry produktu:
Výrobce:VO
Výhody:originální dárek
hezký design
dobrá cena
Nevýhody:menší panáky
sklo není odolné proti umývání
slabá kvalita tisku

Hodinky s vodotryskem

Zeptali jste se vašeho muže, co by chtěl k Vánocům a on vám opět vtipně odpověděl – “Hodinky s vodotryskem?” Tak pro vás máme skvělý tip na dárek k pobavení!

Hodinky s vodotryskem mu totiž můžete skutečně koupit a zaručujeme, že jej u vánočního stromku rozesmějete k slzám!

Parametry produktu:
Výrobce:Divja
Výhody:vtipný dárek
dobrá pořizovací cena
Nevýhody:menší velikost
omezená funkčnost

Legrační dárek pro muže – toaletní papír Slavia

Máte-li doma zarytého fotbalového fandu Sparty, dopřejte mu luxusní zážitek na toaletě s jeho rivalským klubem… Fanouškům Sparty prakticky nemůžete dát nic užitečnějšího!

Parametry produktu:
Výhody:dobrá cena
určeno pro fanoušky Sparty
Nevýhody:pouze bílo-černý potisk

Pro (sexy) chlapa

Chcete pobavit svého muže, nebo i svou ženu, které nemůžete splnit tajné sny? Nebo hledáte vtipný dárek pro pár, kdy jeden z nich půjde zaručeně do kolen smíchy? Tato zástěra zastře ledacos a pobaví každého, kdo má dobrý smysl pro humor.

Obrázek je ve stylu sexy číšníka. Ode dneška budete chtít, aby vás obsluhoval od rána do večera.

Parametry produktu:
Výrobce:Divja
Výhody:hezký design
dobrá cena
Nevýhody:nic

Žertovný dárek pro seniora

Originální dárek pro každého důchodce, nebo třeba i vtipný dárek pro myslivce – to vše můžete najít v této multifunkční hůlce, opatřené zvonkem, držákem na láhev s alkoholem, papučemi a také toaletním papírem!

Jednoduše vše, co váš děda. strýc nebo táta potřebuje na dlouhé výlety!

Parametry produktu:
Výrobce:Divja
Výhody:plní svůj účel
dárek vhodný pro muže
odpovídá popisu
Nevýhody:nic

Nechte váš dům prostoupit vánočními tradicemi! Vyberte si s námi nejlepší vánoční sadu na lití olova a potěšte celou rodinu.

Humorné dárky pro ženy

Chcete jim to pořádně natřít, ať si to za klobouk nedají? Pomstít se za celoroční peskování za neuklizené věci a dlouhé sedánky s kamarády na pivku? Vtipné dárky pro ženy předčí vaše očekávání, stačí si jen vybrat:

Ranní kafíčko pro dámy

Hledáte vtipný dárek pro ženu a nevíte si rady? Pokud je vaše vyvolená, nebo třeba máma, babička nebo tetička milovnicí kávy, darujte jí tento zvoneček, který jí garantuje vámi připravený lahodný mok po každém zazvonění.

Parametry produktu:
Výrobce:Divja
Výhody:milý dáreček
hezké zpracování
Nevýhody:slabý zvuk

Nic, jako žertovný dárek pro ženy

Už vás nebaví stále dokola poslouchat, že NIC k Vánocům nechce? Dejte jí ho, ať ochutná vlastní medicínu. Tento humorný dárek pro ženy pobaví, navíc splní to, co si sama řekla!

Parametry produktu:
Výhody:srandovní
dobrá pořizovací cena
100% nic
Nevýhody:plastová lahvička
menší velikost

Domlouvadlo pro maminky

Chcete maminku překvapit něčím legračním? Dejte jí to, co používá denně, když si však přečte nápis, jistě jí vytrysknou slzy smíchem a ještě třeba pohrozí tatínkovi, protože tohle domlouvadlo skutečně platí na každého. Potěšte svou milovanou maminku vtipným dárkem k Vánocům!

Legrační dárek také pro novomanžele!

Parametry produktu:
Výhody:žertovný předmět
originální nápad
praktické
Nevýhody:lze si doma i vyrobit

Skvělý vtipný dárek pro ženy

Víte, že je to správná holka a potrpí si na vše, co k děvčatům patří? Pokud je to vaše jediná a vyvolená, pořiďte ji tento srandovní prezent, který nenechá jedno oko suché a z jejího auta udělá dokonale vyladěnou dámu. 

Řasy jsou vhodné na jakýkoliv typ auta, montáž je velice snadná.

Parametry produktu:
Výrobce:Levnedarky.cz
Rozměry: 29x17cm

Porovnání nejdůležitějších parametrů vtipných dárků k Vánocům

Výrobce:Určení:Zaměření:
Toaletní papír, jako vtipný dárek VOpro mužežertovný předmět
Člověče nezlob se pro dospěléVOuniverzálníhra
Hodinky s vodotryskemDivjauniverzálnížertovný předmět
Legrační dárek pro muže – toaletní papír Slaviaxpro mužežertovný předmět
Pro (sexy) chlapaDivjapro mužežertovný předmět
Žertovný dárek pro senioraDivjapro senioryžertovný předmět
Ranní kafíčko pro dámyDivjapro ženyžertovný předmět
Nic, jako žertovný dárek pro ženyxuniverzálnížertovný předmět
Domlouvadlo pro maminkyxpro ženyžertovný předmět
Skvělý vtipný dárek pro ženyLevnedarky.czpro ženydekorace

Divja, největší výrobce žertovných dárků

Známé a velmi oblíbené místo, kde se schází všichni, kdo mají rádi humor, najdeme v Chomutovské ulici „V Alejích“. Tato rozsáhlá prodejna, plná barev, zvuků a vtipu, je ideálním místem pro ty, kteří hledají vtipné a originální potřeby nebo dárky. Nabízí neobvyklé žertovné předměty, dárky, masky a kostýmy. Za tímto obchodem stojí příběh, který málokdo zná. 

Jeho zakladatel Petr, rodák z Brna, pracoval v 60. letech v propagaci pro chomutovské Restaurace a jídelny. Politické události v roce 1968 ho však donutily opustit zemi. Procestoval Rakousko, Jihoafrickou republiku a nakonec se usadil ve Velké Británii, kde začal podnikat s žertovnými předměty.

Po pádu železné opony se Petr v roce 1995 vrátil do České republiky, kde společně s manželkou Danielou otevřel první dva obchody s tímto sortimentem v Praze.

Tyto obchody pojmenovali PTÁKOVINY. Daniela, rodačka z Chomutova, si vždy přála vrátit se domů, a tak se nakonec rozhodli o přestěhování obchodu do Chomutova.

Pro oba manžele není hledání novinek v oblasti humoru pouze prací, ale i životním stylem.

Jak se zasmát, ale neurazit?

Vybrat vtipný dárek, který neurazí nikoho, může být někdy náročné, protože smysl pro humor je subjektivní a co jedna osoba považuje za vtipné, jiná může brát jako urážku. Přinášíme pár jednoduchých tipů, jak pobavit, přitom si zachovat dekorum.

Zvažte obdarovaného a přemýšlejte o jeho zájmech, zálibách a obecně jeho smyslu pro humor. Snažte se vyhnout vtipům nebo dárkům, které by mohly být považovány za urážlivé nebo kontroverzní.

Můžete zvážit dárek, který souvisí s konkrétní událostí nebo zážitkem v životě obdarované osoby.

Muž a žena se smějí, přitom jsou humorně odění do vánočního, se spoustou ozdob, nesou dárky.
zdroj: freepik.com

Například, pokud má narozeniny, můžete vybrat vtipný dárek, který se vztahuje k tomu speciálnímu dni. Klasický humor je sázka na jistotu – vtipná trička, hrnky nebo předměty s obrazem slavných komiků nebo populárními humoristickými postavami často funguje dobře.

Vybrat také můžete nějaký z uznávaných humorných citátů. Dárky s vtipnými citáty nebo nápisy, které nejsou urážlivé, jsou obvykle bezpečnou volbou.

Pokud máte s obdarovanou osobou blízký vztah a znáte její specifický smysl pro humor, můžete zvolit dárek, který se týká něčeho, co víte, že ji vtipně osloví. Pamatujte, že hlavním cílem je, aby dárek přinesl radost a smích, a ne aby někoho urazil. Je vždy dobré být ohleduplný a zvažovat vkus a preference obdarované osoby.

Pokud se stále rozhodujete, co koupíte manželovi, bráchovi, kamarádovi, strýčkovi nebo dědovi, přinášíme přehled vánočních dárků pro muže, který vás navede na správnou notu!

Často kladené otázky

Pro jakou příležitost je vtipný dárek vhodný?

Ptáte se, na jakou událost přinést trochu ostříleného humoru a kde se to vůbec nehodí? Pokud zvolíte dárek, jehož humor nepřesáhne hranice nevhodnosti, hodí se legrační prezenty na svatby, narozeniny, ale také Vánoce. Dobře vybraný dárek s vtipem totiž může přinést pro tyto chvíle mnoho zábavy.

Čemu se u vtipných dárků vyhnout?

Pokud nechcete způsobit fópa, doporučujeme vyhnout se následujícím tématům zahrnujícím urážlivé nebo diskriminační vtipy, osobním útokům, nepříjemným tématům, politickým nebo náboženským narážkám, dárkům s explicitním nebo vulgárním sexuálním obsahem, nelegálním dárkům a věcem porušujícím zákon.

Rozesmáli jste všechny, které jste chtěli? To jsme rádi! Naše doporučení potěší ženy i muže, páry, maminky, babičky, táty i dědečky.

Vtipné dárky k Vánocům také jistě ocení vaši kolegové v práci. Snad jste tedy našli potřebnou inspiraci, nyní se už můžete těšit na rozzářené tváře obdarovaných poté, co si rozbalí váš dárek.

X