Nehty ve vánočních motivech: Buďte originální i během svátků!

Jak si vybrat opravdu trendy vánoční nehty na letošní Vánoce? 

Tyto svátky klidu a míru jsou pomalu za dveřmi. Přemýšlíte, jak se blýsknout nejen ve svém outfitu, ale také v elegantnosti? 

Tyto nehty vám bude závidět každá kamarádka. 

Vánoční gelové nehty od profesionála

Chodíte si pravidelně udělat gelovky? Super! Nechte profesionála, ať si s vašimi nehty krásně pohraje. Přineste náměty a inspirace, a třeba se dočkáte opravdu pěkného výsledku. Jak si ale vybrat? Jako obvykle. Je nutné volit podle toho, v čem se cítíte dobře. Kromě barev můžete vizáž nehtů pozměnit i jejich tvarem. 

Vyberete si klasické motivy nebo abstrakci. Nebo vše vykompenzují barvy? Vaše vítězství bude jednoznačné, když přihlédnete k vašemu stylu oblékání a celkovému barevnému slazení. Tak co, jaké gelové vánoční nehty budou letos TOP?

Rudé nehty plné vášně

Sladká lízátka v bílo-červené barvě se k těmto nehtům náramně hodí. Působí vášnivě, ale zároveň přirozeně. Ne každému sice taková barva sedne, ale pokud patříte do této krevní skupiny, dejte na jednoduchost a nalakujte si nehty odstínem rudě-červené. Dramatičnost znásobí vysoký lesk, kterého docílíte buď lakem s rudým s vysokým leskem, nebo finální průhlednou vrstvou laku.

Vánoční nehty plné třpytek

I straka by vám je ukradla, kdyby mohla. Třpytky ve stříbrných odstínech působí zkrátka vánočním dojmem. Proč? Nepřipomínají vám také vánoční baňky? A jak tento lesknoucí se lak doplnit? Stačí bílá jako sníh. Vše najednou připomíná zasněženou zimní krajinu. 

Další možností je lak s bledě modrými třpytkami. Chcete vypadat jako ledová královna? Doplňte je o bílé vločky a krápníky. Nabízí se zde i kombinace zelené se zlatými třpytkami.


Nebo je libo jiné vánoční zdobení nehtů?

Pusťte se do konkrétních obrázků. Vločky, sněhuláci, Santa Clausové, tučňáci, vánoční stromečky nebo rampouchy. V jaké obrázky necháte své nehty proměnit? Meze se zde nekladou. Jsou přece Vánoce, a přemíra dekorace nikoho zatím neomrzela. Pomoci si můžete i samolepkami na nehty s vašimi oblíbenými motivy.

Barvy, kam se podíváš

Rozhodně neuděláte chybu, když si zvolíte barvy z palety nejčastějších vánočních barev. O které barvy jde? Jednoznačně zde patří bílá, červená, zelená, zlatá a modrá. Chcete-li zvolit tyto tradiční barvy, pak byste měly zajisté vědět, jaký mají význam.

Bílá

Je křesťanským symbolem Vánoc představující oběť, tělo Ježíše Krista. Zároveň je spojována s čistotou, bezúhonností, symbolizuje mír a dokonalost.

Červená

Je opět křesťanským symbolem Vánoc, který je spojován s cesmínou, rostlinou s ostrými listy, která symbolizuje Kristovu trnovou korunu. Její plody, červené bobule, symbolizují Kristovu prolitou krev.

Zelená 

Nejen nejtypičtější symbol svátků vánočních, strom, je zelený, ale také jmelí nebo již zmíněná cesmína. Tato barva v nás probouzí naději, že se příroda znovu probudí a přenese rozkvetlé jaro.

Zlatá

Je barvou, která navodí teplo i uprostřed mrazivých dnů. Kromě toho symbolizuje naději, světlo nebo slunce. Připomíná také hvězdu, která ukázala cestu mudrcům k jesličkám právě narozeného Ježíše.

Modrá

Je barvou symbolizující bohatství, neboť si ji v dávných dobách mohli dovolit jen lidé opravdu movití. Proč? Patřila totiž Marii, matce Ježíše, která bývá zpodobněna právě v hávu modré barvy.

Jak na výzdobu štědrovečerního stolu podomácku? Inspirujte se našimi návody.

Netradiční nehty s moderní fasádou

Na tradice příliš nedáváte? Jdete s dobou a chcete jen žhavé trendy? Tak si nehty nalakujte do barev letošních Vánoc. Nic s tím nezkazíte a u štědrovečerní večeře budete rozhodně ladit s veškerou dekorací. V loňském roce získala trend fialová v kombinaci s bílou. Jaká bude barva Vánoc letos?

Zanedbat byste neměly oblečení, jak už se u dámy sluší. V této oblasti vám pomohou inspirace na ty nejlepší vánoční šaty.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.