Ty nejlepší adventní kalendáře určené ženám. Recenze & tipy na jednom místě

Předvánoční čas a s ním spojené pečení cukroví, shánění dárků i uklízení je často náročné.

Co ho svým manželkám, maminkám či kamarádkám zpříjemnit?

Inspirovat se můžete v naší recenzi adventních kalendářů pro ženy.

Každý den jim může udělat radost rozmanitá kosmetika, vonné svíčky, čaje i čokoláda.

Adventní kalendář s dekorativní kosmetikou Revolution

Každá žena touží být krásná, i v předvánočním čase plném shonu a stresu.

S kosmetickým adventním kalendářem You Are The Revolution to bude velmi snadné.

Pod dvaceti pěti okénky se ukrývají oblíbené produkty dekorativní kosmetiky, které většina žen používá každý den.

Během adventu tak ve vaší kosmetické výbavě přibydou oční stíny, řasenka, rtěnky, podkladová báze, tužky na oči i na rty, rozjasňovač nebo pudr, se kterými budete hvězdou každého vánočního večírku.

Legler adventní kalendář pro ženy

Dřevěný adventní kalendář Legler Zimní sen obsahuje 24 malých šuplíčků, do kterých můžete vaší partnerce, manželce či kamarádce ukrýt drobný dárek či sladkost.

Jde tak vlastně o DIY adventní kalendář, který bude jedinečný stejně, jako je jedinečná každá žena, která ho obdrží.

Vyřezávaný adventní kalendář znázorňuje zimní krajinu a vánoční vesničku. Může se proto stát nejen milým dárkem, ale i krásnou dekorací. Motiv je podsvícený LED světýlky, a kalendář tak umožňuje vytvoření té pravé vánoční atmosféry.

Čajový adventní kalendář English Tea Shop

V chladných a sychravých prosincových dnech se mnoho z nás rádo zahřeje šálkem teplého a lahodného čaje.

Právě dvacet čtyři čajových sáčků se ukrývá v elegantní bílé krabičce adventního kalendáře English Tea Shop.

Každý den až do Štědrého dne si tak můžete vytvořit vánoční atmosféru s vaším oblíbeným čajem. Čajový adventní kalendář udělá radost milovníkům černého, zeleného i bílého čaje, stejně tak jako rooibosu.

Jejich základ je doplněn rozmanitými druhy koření, bylinek i ovoce. Všechny čaje jsou navíc vyrobeny v bio kvalitě.

Accenstra kalendář do koupele

Co se skrývá za očíslovanými okénky adventního kalendáře Accenstra Couples?

Dvacet čtyři rozmanitých produktů, které udělají radost všem ženám v jakémkoli věku. A jak již název napovídá, některé produkty jsou určeny pro páry.

Své ruce můžete po předvánočním úklidu či pečení cukroví hýčkat prostřednictvím krému na ruce na nehty či pilníku.

Koupel si budete moci zpříjemnit různými šumivými kuličkami či či mýdly ve tvaru srdce i květiny. Potěší též další praktické zkrášlovací dárky, jako například balzám na rty, pemza nabo sprchový gel.

Kosmetický adventní kalendář Essie

Co může ženám udělat větší radost než čokoláda?

Kosmetický adventní kalendář Essie, který obsahuje dvacet čtyři jedinečných produktů, se kterými si můžete zpříjemnit a zkrášlit čekání na Vánoce.

Těšit se můžete na mnoho laků na nehty rozmanitých barev, a to podkladových, pečujících i vrchních, vyživující olej na nehty a chybět samozřejmě nemůže ani odlakovač. Všechny produkty se navíc chlubí složením bez složek živočišného původu a jejich derivátů..

Víte, že adventní kalendáře pro děti už zdaleka neznamenají jen čokoládu? Existují i varianty s hračkami, knížkami či kreativní kalendáře. Přečtěte si více v naší recenzi dětských adventních kalendářů!

Často kladené otázky

1️⃣ Kdy adventní kalendář ženám věnovat?

Děti často adventní kalendáře dostávají jako jeden z dárků od Mikuláše. Adventní kalendář pro ženy je vhodné darovat prvního prosince tak, aby se z dárků v něm ukrytých obdarovaná mohla těšit každý den až do Štědrého dne. Existují ale i dvanáctidenní adventní kalendáře pro ženy, které můžete případně věnovat i o něco později.

2️⃣ Jaké druhy kalendářů pro ženy existují?

Nabídka adventních kalendářů určených ženám je rok od roku bohatší. Klasikou jsou především nejrůznější kosmetické adventní kalendáře. Kromě nich jsou oblíbené též adventní kalendáře se svíčkami, adventní kalendáře s čaji, adventní kalendáře se šperky a také kreativní DIY adventní kalendáře, které můžete naplnit osobitými dárky dle vlastního uvážení.

3️⃣ Co obvykle obsahují kosmetické adventní kalendáře?

Adventní kalendáře s kosmetikou v současné době nabízí většina předních kosmetických značek. Nejčastěji se v nich ukrývá dekorativní kosmetika, pečující kosmetika na pleť, vlasy, tělo či nehty, dále koupelové beauty produkty nebo vzorečky parfémů.

Adventní kalendář je skvělý nápad, jak všem ženám poděkovat za to, co vše pro nás nejen v předvánočním čase dělají, a zároveň se tak trochu vrátit i do dětství, kdy každý den většina z nás s napětím a očekáváním otevírala okénka klasického adventního kalendáře.

X