Vyberte ten nejlepší adventní kalendář pro ženy. Recenze & tipy na jednom místě

Předvánoční čas a s ním spojené pečení cukroví, shánění dárků i uklízení je často náročné.

Co ho svým manželkám, maminkám či kamarádkám zpříjemnit?

Inspirovat se můžete v naší recenzi adventních kalendářů pro ženy.

Každý den jim může udělat radost rozmanitá kosmetika, vonné svíčky, čaje i čokoláda.

Recenze Revolution The Ultimate Glamour Collection

Každá žena touží být krásná, i v předvánočním čase plném shonu a stresu.

S kosmetickým adventním kalendářem Revolution The Ultimate Glamour Collection to bude velmi snadné.

Pod dvanácti okénky se ukrývají oblíbené produkty dekorativní kosmetiky, které většina žen používá každý den.

Během adventu tak ve vaší kosmetické výbavě přibydou čtyři paletky a dvoje oční stíny, řasenka, tři štětce na oči, dvě rtěnky, tři lesky na rty, podkladová báze a fixační sprej, se kterými budete hvězdou každého vánočního večírku.

Recenze Legler Zimní sen

Dřevěný adventní kalendář Legler Zimní sen obsahuje 24 malých šuplíčků, do kterých můžete vaší partnerce, manželce či kamarádce ukrýt drobný dárek či sladkost.

Jde tak vlastně o DIY adventní kalendář, který bude jedinečný stejně, jako je jedinečná každá žena, která ho obdrží.

Vyřezávaný adventní kalendář znázorňuje zimní krajinu a vánoční vesničku. Může se proto stát nejen milým dárkem, ale i krásnou dekorací. Motiv je podsvícený LED světýlky, a kalendář tak umožňuje vytvoření té pravé vánoční atmosféry.

Recenze English Tea Shop

V chladných a sychravých prosincových dnech se mnoho z nás rádo zahřeje šálkem teplého a lahodného čaje.

Právě dvacet čtyři čajových sáčků se ukrývá v elegantní bílé krabičce adventního kalendáře English Tea Shop.

Každý den až do Štědrého dne si tak můžete vytvořit vánoční atmosféru s vaším oblíbeným čajem. Čajový adventní kalendář udělá radost milovníkům černého, zeleného i bílého čaje, stejně tak jako rooibosu.

Jejich základ je doplněn rozmanitými druhy koření, bylinek i ovoce. Všechny čaje jsou navíc vyrobeny v bio kvalitě.

Recenze It´s The Season To Sparkle

Co se skrývá za očíslovanými okénky adventního kalendáře It`s The Season To Sparkle?

Dvacet čtyři rozmanitých produktů, které udělají radost všem ženám v jakémkoli věku.

Své ruce můžete po předvánočním úklidu či pečení cukroví hýčkat prostřednictvím krému na ruce na nehty, pilníku či kleštiček.

Koupel si budete moci zpříjemnit různými šumivými kuličkami, koupelovou solí či mýdly ve tvaru srdce i květiny. Potěší též další praktické zkrášlovací dárky, jako například hřeben na vlasy, pemza ve tvaru hvězdičky či exfoliační rukavice.

Recenze I Heart Revolution

Co může ženám udělat větší radost než čokoláda?

Kosmetický adventní kalendář I Heart Revolution, který obsahuje dvanáct jedinečných produktů, se kterými si můžete zpříjemnit a zkrášlit čekání na Vánoce.

Zatímco děti si rády čekání na Vánoce každý den zpříjemní kouskem sladké čokolády, moudré ženy vědí, že vánoční svátky samy o sobě často znamenají přírůstek na váze, a tak se v době adventu sladkostem snaží vyhýbat.

Víte, že adventní kalendáře pro děti už zdaleka neznamenají jen čokoládu? Existují i varianty s hračkami, knížkami či kreativní kalendáře. Přečtěte si více v naší recenzi dětských adventních kalendářů!

Těšit se můžete na lesky na rty, tužku na oči, gel na obočí, rozjasňovač, tvářenku i užitečné nástroje k jejich nanášení, jako jsou štětce či zrcátko.

Často kladené otázky

1️⃣ Kdy adventní kalendář ženám věnovat?

Děti často adventní kalendáře dostávají jako jeden z dárků od Mikuláše. Adventní kalendář pro ženy je vhodné darovat prvního prosince tak, aby se z dárků v něm ukrytých obdarovaná mohla těšit každý den až do Štědrého dne. Existují ale i dvanáctidenní adventní kalendáře pro ženy, které můžete případně věnovat i o něco později.

2️⃣ Jaké druhy adventních kalendářů pro ženy existují?

Nabídka adventních kalendářů určených ženám je rok od roku bohatší. Klasikou jsou především nejrůznější kosmetické adventní kalendáře. Kromě nich jsou oblíbené též adventní kalendáře se svíčkami, adventní kalendáře s čaji, adventní kalendáře se šperky a také kreativní DIY adventní kalendáře, které můžete naplnit osobitými dárky dle vlastního uvážení.

3️⃣ Co obvykle obsahují kosmetické adventní kalendáře pro ženy?

Adventní kalendáře s kosmetikou v současné době nabízí většina předních kosmetických značek. Nejčastěji se v nich ukrývá dekorativní kosmetika, pečující kosmetika na pleť, vlasy, tělo či nehty, dále koupelové beauty produkty nebo vzorečky parfémů.

Adventní kalendář pro ženy je skvělý nápad, jak všem ženám poděkovat za to, co vše pro nás nejen v předvánočním čase dělají, a zároveň se tak trochu vrátit i do dětství, kdy každý den většina z nás s napětím a očekáváním otevírala okénka klasického adventního kalendáře.

X