Vyberte si ten nejkrásnější vánoční papír pro vaše dárky!

Sníte o tom, že se při pohledu pod stromeček hned každý zatetelí blahem, jakmile zahlédne váš dárek?

Pokud je pro vás balení dárků rituál, při kterém si za zvuku oblíbených koled vychutnáte tu pravou atmosféru, přinášíme vám tipy na nejhezčí vánoční balicí papíry.

I balení dárků podléhá trendům, všechny nejnovější naleznete právě v naší recenzi!

Dárkový papír Miluju Vánoce

Moderní bílý papír s černými nápisy je vhodný pro všechny vyznavače minimalistického stylu. Český nápis Miluju Vánoce zahřeje na srdci.

Krásný papír stačí převázat jednoduchou stužkou, jeho okázalý vzhled se bez dalších příkras obejde, přesto zaujme na první pohled.

Parametry
Archů1
Velikost A1
Rozměry84,1 x 59,4 cm
ProdejceBellarose.cz

Stříbrný papír s dekorem sněhových vloček

I maličkost bude v nádherném luxusním papíru stříbrné barvy vynikat, jako ten nejdražší skvost. Zöwie dárkový balící papír má punc dokonalosti a stříbrná barva v kombinaci s vystouplými sněhovými vločkami zazáří pod každým stromečkem.

Parametry
Rozměry2 m x 70 cm
Prodejce VDM

Klasický dárkový balící papír

Klasická kombinace bílé, červené a zelené barvy je osvěžujícím motivem každých Vánoc.

Balící papír stačí doplnit hezkou stužkou, na světlé ploše můžete zanechat i vlastnoručně psané přání.

Krásně bude vynikat v kombinaci s kouskem smrkové větvičky.

Parametry
Rozměry100x70cm
Gramáž70 g
ProdejceREMA UH

Vánoční balící papír s ponožkami

Luxusní balící papír nabízí v balení hned tři různé barevné varianty.

Jednoduchý skandinávský styl v kombinaci s přírodními barvami a výraznou stuhou udělá z vašich dárků úchvatný zážitek pro každého obdarovaného.

Parametry
Délka role5 m
Šířka70 cm
Gramáž60 g
Prodejceodomu

Luxusní vánoční role

Pro náročné zde máme luxusní vánoční balící papír v mixu několika barev.

Pokud chcete vyvolat nejlepší dojem, který by se měl odrážet i na zabalených dárcích, jistě sáhněte po kvalitním papíru, který bude sám za sebe hodnotnou vizitkou.

Doplňte jej krásnou širokou stuhou, dřevěnými doplňky nebo živou větvičkou.

Parametry
Délka role5 m
Šířka 70 cm
ProdejcePAW

Dětský vánoční papír

Kdo by nemiloval medvídky! Pokud hledáte nejhezčí vánoční papír pro děti, který má ideální gramáž a schová pro nejmenší ty nejkrásnější vánoční překvapení, máme pro vás tento tip!

Dětské vánoční dárky lze balit na tisíc způsobů a není důvod nevyvolat úsměv na jejich tváři ještě před odhalením samotného obsahu.

Parametry
Role 2 m
Šířka 70 cm
ProdejceDárky-Berk.cz

Vánoční balící papír Ponožky

Originální vánoční balící papír s nevšedním potiskem v podobě ponožek.

Pro všechny, kteří chtějí si chtějí užít Vánoce v rodinném kruhu s hřejivými ponožkami na nohou a navíc dát dárkům krásný a moderní kabátek, je zde čistý bílý papír s barevnými ponořkami.

Parametry
Počet archů3
Rozměry70 x 100 cm
Prodejce777darky.cz

Retro vánoční papír na dárky

Tento dárkový papír je nestárnoucí klasikou, která patří pod každý stromeček.

Nádherně ozdobený vánoční papír se bude v rukou obdarovaného vyjímat se zlatou nebo tmavě zelenou mašlí. Tyto barvy patří k vánoční tradici, jako nic jiného!

Parametry
Role5 m
Šířka70 cm
Prodejceparty-eshop.cz

Vánoční papír s motivy Josefa Lady

Motivy českého malíře Josefa Lady jsou nedílnou součástí českých Vánoc a pokud máte rádi tradice i toto umění, sáhněte pro tento malovaný kousek, který vám přinese jen radost.

Vhodný balící papír pro děti i dospělé, kteří mají tyto malůvky v oblibě.  

Parametry
Velikost archu100 x 70
Gramáž70 g
Balení 150 ks
ProdejceMFP paper

Balící papír na dárky v přírodním vzhledu

V posledních letech roste na popularitě také přírodní vánoční balící papír, který je velice praktický. Ozdobit jej totiž můžete čímkoliv dle vašich představ a díky velkým archům do něj zabalíte i rozměrnější dárky.

Kromě skutečně luxusního pojetí v kombinaci s ozdobami a stuhami, na něj lze i kreslit a vyrobit z něj pro děti pod stromeček něco neobvyklého.

Parametry
Rozměr680 x 980mm
Prodejceprskavkyeshop.cz

Jak zabalit vánoční dárek?

Nepatříte k nejzručnějším, vánoční dárky balíte na poslední chvíli a hledáte inspiraci, jak si letos neudělat ostudu? 

Nezapomeňte odstranit ze všech zakoupených dárků cenovky, pro ty, které nemají kompaktní tvar pořídit krabičku, připravit si k ruce vánoční balící papír a taky lepící pásku a pusťte se do toho!

11 Creative Christmas Gift Wrapping Ideas
zdroj: youtube.com

Máme pro vás bezvadné tipy, jak dárky krásně zabalit, ať už potřebujete jen jednoduchý návod, nebo podrobný postup na něco náročnějšího!

Často kladené otázky

1️⃣ Jaké možnosti balení dárků se dnes nabízejí?

Dárky můžete zabalit do vánočních balících papírů, ale na trhu je dnes mnohem rozmanitější nabídka. Barevné fólie krásně doplní dárek, který by se pod papír neměl schovat, pro drobnosti jsou hezké také sáčky. Celý sortiment krabiček je také pohodlným řešením, v neposlední řadě je vhodné doma mít pár vánočních obálek pro ty, kteří chtějí věnovat kupony nebo finanční hotovost.

2️⃣ Co si počít se zbylým vánočním papírem?

Pokud vám i letos po zabalení dárků nějaký papír zbyl a nechce se vám jej zbytečně vyhazovat do koše, máme pár tipů na jeho použití. Papír jednoduše využijete na domácí tvoření s dětmi, můžete polepit starou krabici od bot, udělat origami nebo si nastříhat vesele konfety.

Nezáleží tolik na tom, co je uvnitř, důležitý je pocit, který obdarovanému s dárkem předáte. Prezentace však může vyjádřit mnoho, tak se inspirujte a pusťte se do balení vánočních dárků s předstihem.

X