Jaké budou letos adventní trhy v Kladně? Program a důležité informace na jednom místě!

Za atmosférou Vánoc se stačí vydat na malou procházku.

V jakém duchu budou v letošním roce vánoční trhy v Kladně? 

Nabídnou bohatý kulturní program i trhy plné poutavých výrobků i specialit. 

Všechny důležité informace naleznete v článku.

Pojďme se společně podívat!

Náměstí Starosty Pavla

Kdy a kde se vše uskuteční?

3. 12. – 30. 12. 2023

každý den od 11.00 do 20.00 hodin

Na co se můžete těšit?

  • výborné tradiční občerstvení ( medovina, punč, trdelníky, guláš, perníčky, langoše, bramboráky, pražené oříšky, pečené kaštany a další pochutiny)
  • vánoční dekorace
  • vánoční hudba
  • dobové řemeslné výrobky (věci ze dřeva, kovu, korálků, textilie, svíčky)
  • vánoční vláček nejen pro děti
  • speciální vánoční zahrada
  • adventní ledová plocha

Jak se na akci dostat? Použijte následující mapu.

Pro více informace doporučujeme sledovat web pořadatele.

V neděli 3. prosince se mohou návštěvníci náměstí Starosty Pavla těšit na zahájení Kladenských Vánoc včetně Slavnostního rozsvícení Pohádkového vánočního stromu splněných přání a oblíbených vánočních trhů. Součástí kladenských trhů bude kluziště, živý betlém se zvířátky a pódium, na kterém vystoupí pestrá škála českých interpretů. I v letošním roce bude nejen dětem k dispozici oblíbený vánoční vláček, vyzdobená Zahrada Kladenského zámku či dobrodružná knížka, za jejíž vyplnění dostanou děti drobný dárek.

Program vánočního trhu v Kladně

Návštěvníci adventních trhů se mohou každý pátek až neděli těšit na kulturní program, který město zakončí Novoročním ohňostrojem v pondělí 1. ledna 2024 od 18.00 na náměstí Sítná. Mezi interprety, na které se kladenské publikum může přijít podívat, patří například Yvetta Blanarovičová, Jan Bendig, Raego, Petr Kotvald, Kamil Střihavka, Šárka Vaňková, Tereza Mašková nebo písně z oblíbeného divadelního představení Jak umřít na rokenrol v podání herců z Městského divadla Kladno. Součástí Kladenských Vánoc bude i průvod Mikuláše na koni, který na náměstí zavítá 5. prosince.

Program kladenských Vánoc.
www.nasekladno.cz

Co dalšího zde můžete podniknout?

Nedílnou součástí Kladenských Vánoc je i kluziště. Chybět nebude ani půjčovna bruslí přímo u plochy. Otevřeno bude mít od 13.00 do 20.00 a jedna hodinová výpůjčka bude stát 50 korun. Tradiční kluziště, včetně půjčovny bruslí, bude opět na náměstí Starosty Pavla u kostela.

Vánoční autovláček bude jezdit vyjma Štědrého dne po celý prosinec od 16.00 do 20.00 hodin. Cena jízdného je 20 Kč, děti do 5 let mají jízdu zdarma.

Lákají vás adventní trhy v Praze? Máme pro vás spoustu zajímavých informací, na jaké aktivity a program se můžete letos těšit!

Neručíme za správnost informací.
Doporučujeme kontaktovat příslušné infocentrum pro upřesnění informací a sledovat oficiální webové stránky města. Není v našich silách pravidelně aktualizovat každou změnu, kterou pořadatel oznámí. Děkujeme za pochopení a užijte si trhy! :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X