Jaký bude letos vánoční jarmark v Mostě? Program a důležité informace na jednom místě

Vánoční trhy v Mostě překvapí pestrou vánoční nadílkou.

Kromě bohatého programu od dítěte pro prarodiče zde naleznete útulné místo k relaxaci i nákupům.

Co nám letos nabídnou?

Vánoční trhy na 1. náměstí

Kdy a kde se vše uskuteční?

1. náměstí

od 27. 11. do 22. 12. 2020

Každý den od 10:00 do 18:00

Na co se můžete těšit

  • bohatý sortiment v prodejních stáncích
  • divadelní a taneční vystoupení
  • hudební vystoupení
  • mikulášskou nadílku
  • tvůrčí dílničky

Jak se na trhy dostat? Použijte následující mapu.

Program vánočního jarmarku v Mostě

Vánoční trhy na náměstí letos budou bez doprovodného programu.Těšit se však můžete na prodej vánočních stromků, jmelí, dekorací, farmářských výrobků či hraček. K vidění budou dva vyřezávané dřevěné betlémy a ohrádka se zvířaty. 

Ke zpříjemnění atmosféry poslouží vánoční strom s aurorou, která světelně reaguje na zvukové předměty. Děti budou navíc moci opět poslat svá vánoční přání přes Ježíškovu poštu, která bude umístěna před vstupem do magistrátu. Kluziště v Radničním parku se letos stavět nebude.

Od čtvrtka 3. 12. 2020 si nakoupíte již z rozšířeného sortimentu, kupříkladu svařené víno, langoše, trdelník, klobásy, borůvkový svařák a další. Veškeré jídlo bude prodejci označeno jako „s sebou“.Jako bonus si navíc můžete otevřít políčka adventního kalendáře online, kde na každý den naleznete překvapení v podobě videa se známou osobností.

A co dalšího podniknout?

Vánoční trhy v Mostě připravují pestrý kulturní program. Pro přiblížení zmíníme pohádky, vystoupení dětí, pěvecké sbory, vánoční dílničky, divadla a spousta jiné zábavy. S dětmi jistě zavítejte ke zvířátkům v ohrádce, nebo si s nimi vyrobte ozdoby a napište dopis Ježíškovi.

Náměstí bude plné dřevěných stánků, ve kterých si nakoupíte vánoční ozdoby, jmelí, adventní věnce a drobné dárečky. Z občerstvení si budete moci vybrat klobásy, pečené kaštany, trdelníky, medovinu, svařené víno a další teplé nápoje.

K zábavě jistě přispěje i ledové kluziště mezi budovou magistrátu a hotelem Cascade. Zde si můžete zabruslit za 40 Kč pro dospělé nebo za 30 Kč pro děti, přičemž můžete bruslit, jak dlouho chcete.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.