Vánoční trhy v Olomouci

Horní náměstí

Vánoční trhy na náměstí v Olomouci

 23.11.2018 až 24.12.2018

 Každý den od 10:00 do 22:00


Program vánočních trhů na Horním náměstí

23. 11. PÁTEK / ZAHÁJENÍ VÁNOČNÍHO JARMARKU

14:00 Ježíškův poštovní úřad u vánočního stromu otevírá

17:45 Vyhlášení vítěze soutěže SmOl „Pojmenujte vánoční strom“ za účasti primátora města

18:00 Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

18:30 Roman Vojtek A Fantastic 80s

24. 11. SOBOTA

16:00 ADD Gospel

18:00  Michal David revival

25. 11. NEDĚLE

16:00 – 17:30 hudební skupina Kern

18:00 – 19:30 Petr Vondráček se skupinou Lokomotiva

26. 11. PONDĚLÍ

Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy

27. 11. ÚTERÝ

16:00 hudební skupina Izbina

18:00 Koledování – zpívání s ČRO a skupinou Domino

19:00 Bluesberg

28. 11. STŘEDA /

16:00 hudební skupina Blue Apple

18:00 Laura a její tygři

29.11. ČTVRTEK

16:00 hudební skupina Zvláštní zóny

18:00 Petr Spálený se skupinou

30.11. PÁTEK

18:00 Olga Lounová se skupinou

19:30  Pavel Dobeš

1.12. SOBOTA

16:30 hudební skupina Penzistor

18:30 Děda Mládek Illegal Band

2.12. NEDĚLE 1. ADVENTNÍ NEDĚLE (ŽELEZNÁ)

16:00 Hudební skupina Fleret

18:00 David Stypka s kapelou

3.12. PONDĚLÍ

Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy

4.12. ÚTERÝ

16:00 Lukáš Mareček One Man Show

18:00 Koledování – zpívání s ČRO a skupinou Domino

19:00 hudební skupina Two Men

5. 12. STŘEDA / MIKULÁŠSKÝ PROGRAM

14:00 Čertovské hrátky s andělem a příchodem Mikuláše

15:00 Mikulášská nadílka pro děti s primátorem města Olomouce

17:00 Debbie se skupinou

18:00 Mikulášský ohňostroj

 

6. 12. ČTVRTEK /

14:00–15:30 Hudební skupina dětského domova v Olomouci

18:00 Marek Ztracený se skupinou

7. 12. PÁTEK

16:00 Pavel Žalman Lohonka – 50 let na scéně

18:00 Rock and Roll Band Marcela Woodmana

8.12. SOBOTA

16:00 Maxíci

18:00 Yvetta Blanarovičová

9. 12. NEDĚLE / 2. ADVENTNÍ NEDĚLE (BRONZOVÁ)

16:00 Hudební skupina Premier

18:00 Jakub Děkan

10. 12. PONDĚLÍ /

Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy

11. 12. ÚTERÝ

16:00 Jamirquai Tribute

18:00 Koledování – zpívání koled s ČRO a skupinou Domino

19:00  Jindra Holubec Y Amigos

12. 12. STŘEDA

16:00 Dechová hudba HZS Olomouc

18:00 Česko zpívá koledy – zpívání s Deníkem ve více než 80 městech České republiky

13. 12. ČTVRTEK

16:00 Blues Power

18:00  Homebwoyrasta

14. 12. PÁTEK

16:00 hudební skupina Goofy Cow

18:00 Ready Kirken

15. 12. SOBOTA /

14:00 Studenti UP – PUCF, Chermon-smíšený pěvecký sbor

16:00 Vilém Čok se skupinou

18:00 Voxel

16.12. NEDĚLE / 3. ADVENTNÍ NEDĚLE (STŘÍBRNÁ)

15:00 Jan Spálený se skupinou

18:00–19:30 Hudební skupina Turbo

17. 12. PONDĚLÍ

 Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy

18.12. ÚTERÝ

16:00 Sugar & Spice Company

18:00 Koledování – zpívání s ČRO a skupinou Domino

19.12. STŘEDA

14:30 pěvecký sbor Vocantes

16:00 Flétnový soubor ZUŠ Žerotín Olomouc

16:30 Jazzové koledy-Big Band Žerotín +hudební institut

18:30 hudební skupina Špunt

20.12. ČTVRTEK /

16:00 hudební skupina Tak co

18:00 Hudební skupina Hromosvod

21.12. PÁTEK

16:00 Hudební skupina Schodiště

18:00 Pangea Beatles Revival

22.12. SOBOTA

16:00 hudební skupina Chickens

18:00 hudební skupina Re – Vox

23.12. NEDĚLE / 4.ADVENTNÍ NEDĚLE(ZLATÁ)

Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy

24.12. PONDĚLÍ / ŠTĚDRÝ DEN

22:00 Půlnoční bohoslužba

Vánoční trhy v Olomouci
Líbil se Vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *